Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się na forum.

    Możesz przeglądać forum bez rejestracji. Jeżeli chcesz zadać pytanie lub odpowiedzieć zarejestruj się lub zaloguj jeżeli masz już konto. Także zdjęcia i załączniki są dostępne tylko po zalogowaniu. Zapraszamy.

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'Rura stalowa' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Kotły, piece i inne źródła ciepła
    • Kotły z podajnikiem
    • Kotły zasypowe
    • Kotły gazowe
    • Pompy ciepła
    • Kotły i piece elektryczne, promienniki podczerwieni
    • Kominki, kozy i inne piece
    • Inne tematy o kotłach i piecach
  • Inne sposoby ogrzewania
    • Kolektory słoneczne
    • Ogrzewanie niekonwencjonalne
  • Instalacje
    • Instalacje CO i CWU
    • Kominy dymne i spalinowe
    • Wentylacja i rekuperacja
    • Wytwarzanie energii elektrycznej na cele grzewcze (i nie tylko)
  • Inne tematy związane z ogrzewaniem
    • Opał
    • Izolacje
    • Kwestie finansowe
    • Ogłoszenia drobne
    • Instrukcje, DTR, artykuły, narzędzia, programy...
  • Tematy różne
    • Sprawy organizacyjne
    • Przywitaj się
    • Rozmowy na dowolny temat

Blogi

  • Blog forum.info-ogrzewanie.pl
  • Ogrzewania podłogowe

Kategorie

  • Aktualności
  • Poradnik
    • Kotły/piece
    • Energia odnawialna

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Co ogrzewam?


Instalacja


Źródło ciepła


Adres strony www


Skype


Lokalizacja


Zainteresowania

Znaleziono 1 wynik

  1. Witam Co może być przyczyną wypadajacej rury z otworu kominowego? Mam kominek wolnostojacy. Połączenie z kominem jest na zasadzie rur stalowych, kolanka, przedłużki - takiej krótkiej rury, aby kominek nie stał zbyt blisko ściany i rozety. Rozeta jest wsunieta w otwór kominowy, a w rozetę przedłużka połączona kolankiem z pozostalymi rurami biegnacymi do kominka. Mimo tego, że nie ma luzu i trzeba użyć siły aby wepchnać rurę w otwór ona co jakiś czas wypada jakby coś ją wypychało. Rozłącza się tak, że rozeta zostaje w otworze a odłącza się rura. Cug jest bardzo dobry wiec nie ma mowy o ciągu wstecznym. Jedyne co mi przychodzi do głowy jako przyczyna to stary, nieużywany piec kaflowy, który jest wpięty na podobnej wysokości z drugiej strony komina, ale nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ. Dochodzi do tego że dobijam rury młotkiem do otworu, to nic nie daje w ciagu kilku godzin znów wypada. Jeśli miał ktoś kiedyś taką sytuację to proszę o rady. Moją pierwszą myślą było użycie kleju termoodpornego do sklejenia rozety i przedłużki ale obawiam się że to się kompletnie nie sprawdzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.