Skocz do zawartości

Hapes1977

Nowy Forumowicz
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hapes1977

  1. Tak, ciepła wprost z kotła, zauważyłem też że jak odkręce wodę małym strumieniem to kocioł grzeje ją do ustawionej temp.(40°) ale jak odkręce na max to dogrzeje tylko do 30° .
  2. Mam pytanie. Posiadam kocioł Beretta Ciao Green. Centralne ogrzewanie działa bez problemu. Na kotle mam ustawione 60° na termostacie pokojowym 21° kocioł pracuje ok. Ale temperature wody na prysznic, umywalkę mam ustawioną na 40°. Przez 3 lata było wszystko ok.ale od 2 dni przy uruchomieniu prysznica kocioł grzeje wodę do max 30° . Nawet jak podkręciłem temperature wody do 50° i tak podgrzewa ją do 30°. Co jest tego przyczyną??
  3. Mam pytanie. Posiadam kocioł Beretta Ciao Green. Centralne ogrzewanie działa bez problemu. Na kotle mam ustawione 60° na termostacie pokojowym 21° kocioł pracuje ok. Ale temperature wody na prysznic, umywalkę mam ustawioną na 40°. Przez 3 lata było wszystko ok.ale od 2 dni przy uruchomieniu prysznica kocioł grzeje wodę do max 30° . Nawet jak podkręciłem temperature wody do 50° i tak podgrzewa ją do 30°. Co jest tego przyczyną??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.