Ja kupuje węgiel za 840zł tona (lubelskie) wg mnie no nie jest jakoś drogo ale wg mnie, chociaż ciężko stwierdzić bo to pierwsza moja zima z piecem węglowym czy taki dobry ale jak dla mnie jest super . W dzień staram się palić drzewem dla oszczędności (swój las) ale idzie drzewo bardzo szybko. Do pieca trzeba średnio co godzinę zaglądać... zastanawiam się po konsultacji ze znajomym hudraulikiem czy nie spróbować miału węglowego podobno jest to koszt w granicach 600zł jakby nie patrzeć taniej dość dużo. Może ktoś ma doświadczenie w takim piecu jak spała się miał...? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk