Skocz do zawartości

nowyekopiec1

Nowy Forumowicz
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nowyekopiec1

  1. Tak mniej więcej wychodzi z tych kalkulatorów, który z tych trzech? defro: https://instalator24.pl/pl/products/kociol-na-ekogroszek-komfort-eko-mini-15-kw-prawy-defro-kco-ke-15-mini-p-22464.html ciepłomax: https://www.kociol-pleszew.pl/pl/p/Kociol-piec-15kW-na-ekogroszek-z-podajnikiem-do-150-m-typ-KG-ECO-5-klasa-Ecodesign-Producent-Cieplomax-Pleszew-STANDARD/166?gad_source=1&gad_campaignid=44012993691&gclid=EAIaIQobChMIuJeonsanlQMV1EGRBR0K-gAsEAQYAyABEgLynvD_BwE stalkot: https://allegro.pl/produkt/piec-stalkot-jednofunkcyjny-stalowy-na-ekogroszek-14-kw-768f9e48-fa89-42e2-8bdf-7c9c2e23ec00?offerId=14306142901&utm_source=google&utm_medium=product-carousel&utm_campaign=product-listing&utm_content=%2Flisting%3Fstring%3Dpiec%20na%20ekogroszek%2015kw jest jeszcze coś lepszego do 11k?
  2. Witam, potrzebuję nowego kotła, hydraulik policzył mi zapotrzebowanie na ciepło na 14-15 kW. Szukam kotła na ekogroszek z podajnikiem. Najbardziej interesuje mnie aktualnie Defro Komfort Eko Mini 15 kW. Czy ktoś z Was miał styczność z tym modelem? Jak sprawdza się w praktyce – spalanie, awaryjność, łatwości czyszczenia, głośność pracy? Budżet na kocioł do 11 000 zł . Czy w tej cenie da się znaleźć coś lepszego? Najważniejsze dla mnie jest: niskie spalanie. Będę wdzięczny za wszelkie opinie, linki do kotłów i doświadczenia z eksploatacji. Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.