Witam serdecznie znawców tematu. Mam wątpliwości w kwestii schematu podłączenia kotła, bojlera i bufora. Pierwsza grafika jest z aplikacji, drugą niefachowo odwzorowałem z natury.
Bufor nie posiada czujników.
Proszę o uwagi do instalacji aby móc poprawić na właściwe podłączenie i zgodność z warunkami gwarancji.
Całość sterowana sterownikiem Salus.