Skocz do zawartości

Jacekstar

Nowy Forumowicz
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje o ogrzewaniu

  • Co ogrzewam?
    Dom parterowy z piwnicą
  • Instalacja
    90m2, kociołna pellet, grzejniki żeliwne
  • Źródło ciepła
    Kocioł Defro evopell 12 kw na pellet z podajnikiem

O sobie

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Toruń

Osiągnięcia Jacekstar

Nowicjusz

Nowicjusz (1/14)

  • Starter dyskusji

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Witam serdecznie znawców tematu. Mam wątpliwości w kwestii schematu podłączenia kotła, bojlera i bufora. Pierwsza grafika jest z aplikacji, drugą niefachowo odwzorowałem z natury. Bufor nie posiada czujników. Proszę o uwagi do instalacji aby móc poprawić na właściwe podłączenie i zgodność z warunkami gwarancji. Całość sterowana sterownikiem Salus.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.