Są częste defrosty, temperatura poniżej 0 i duża wilgotność (mgła). Nic na to nie poradzisz. Polecam tryb "krzywa online " w aplikacji MEL Pump App.
Dziękuję. Poczekam na inne opinie. W marcu mam serwisanta, to go dopytam.
Mam pytania z innej beczki. Aktualnie mam wersję oprogramowania FTC6 - 18.1. Czy ktoś aktualizował na firmware 20.01 ? Wyczytałem gdzieś w necie, że jest dostępna. Czy są jakieś zalety i poprawki?
Przy aktualnych niskich temperaturach moja pompa trochę taktuje. Przy obrotach 42-48 Hz osiąga szybko temp. zadaną i przechodzi w stan bezczynności. AKTUALNE PRACUJE NA AUTOADAPTACJI. Czy praca na krzywej grzewczej nie byłaby korzystniejsza?
1. czas opóźnienia załączania działek zwiększyć do przynajmniej 2 godz.
2. spróbować ustawienia pracy pompy w trybie autoadaptacji.
3. zużycie energii za duże - za dobę powinno wynosić ok. 55kW
Tak, docelowo zagrzała do temp. wyjściowej 71st.C, ale dlaczego po wejściu w tryb legonelli, gdy temp. początkowa wynosiła ok 50st nie pracowała sprężarka?
Czy to normalne, że podczas trybu "LEGIONELLA" sprężarka nie pracuje tylko same grzałki? Czy mam coś nie tak w ustawieniach?
Od kilku dni ciągła mgła, to wykresy poszarpane.