Skocz do zawartości

Krzyszto

Forumowicz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

69 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Krzyszto

Żółtodziób

Żółtodziób (2/14)

  • Tydzień pierwszy zaliczony
  • Współtwórca
  • Pierwszy post
  • Starter dyskusji

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Dzięki tak zrobię Czy jeśli się okaże że prąd nie dochodzi do pompy to wówczas trzeba wymieniać cała płytę główną czy to się naprawia ten uszkodzony przekaźnik? Tak jest tam czujnik temperatury
  2. Nie wiem jakie są tu zasady potrzebowałem pomocy znalazłem Waszą grupę A że nie można cytować to ok już teraz wiem;) ale bardzo dziękuję za każdą podpowiedź
  3. Czyli proponujesz najpierw sprawdzić czy dochodzi prąd do pompy?
  4. Tak...mam pytanie bo rozumiem że jeśli prąd idzie na pompę A pompa się nie włącza to jest duże prawdopodobieństwo że pompa nie działa A co jeśli prąd nie idzie na pompę (po sprawdzeniu tak jak opisujesz) to jaka moze byc inna przyczyna ?
  5. Może jest jednak uszkodzona...
  6. Jutro ma być elektryk i sprawdzić czy dochodzi sygnał do pompy...
  7. Był hydraulik i podłączył pompę na krótko i widać było że pracuje ale ponieważ kompletnie nie znał się na tych piecach nie chciał nic dalej robić...włożył pompę na miejsce i po rozpaleniu pieca nie podaje wody na grzejniki.
  8. Ale żadna pretensja, ja tym bardziej się nie znam i dlatego wypytuję A to że dociekam nie znaczy że mam pretensje Tak piec się normalnie rozpala i w trakcie rozpalania wlacza się czerwona dioda która zawsze dawała sygnał pompie która się załączala natomiast pompa nie pcha wody na kaloryfery, wogole nie reaguje stąd po paru minutach wyskakuje błąd A18 że za wysoka temperatura wody w zbiorniku i piec się automatycznie wyłącza.
  9. I od tego pokazuje wysoką temperaturę wody w zbiorniku i piec jest gorący?
  10. Ma Pan na myśli czujnik przy jakiej klapce?
  11. Witam mam problem z kominkiem wolnostojącym z wbudowanym podajnikiem na pellet otóż nagle w trakcie użytkowania wyskoczył błąd A18 zbyt wysoka temperatura wody na piecu i piec automatycznie się wyłącza, nie puszcza wody na kaloryfery. Pompa wykrecona, podłączona na krótko działa, jak się ją włoży do pieca nie działa i wyskakuje ten błąd. Czy ktoś może pomóc co może być przyczyną? Serwis podaje 3-4 tygodniowe terminy oczekiwania a i tak niechętnie przyjadą bo piec już ma ponad 10lat. W domu jedyne źródło ogrzewania to ten kominek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.