Witam wszytskich bardzo serdecznie.
Chciałbym usyskać pewnycj informacji gdyż w kwestii ogrzewania jestem totalnym laikiem.
Posiadam gotową instalację CO. Kocioł jakim dysponuję to Immergas Nike Star 24 z otwartą komorą spalania. Ponadto w pokoju znajdują się 2 grzejniki tej samej firmy, jeden w kuchni oraz drabinka w łazience. Rury miedziane na których wykonana jest instalacja biegną w ścianie (pod tynkiem). Zastanawiam się nad modernizacją CO tzn chciałbym dorobić jeszcze podłogówkę do tego gdyż mieszkanie znjaduje się na parterze nieocieplonego budynku i nie ukrywam że zimą dosyć mocno ciągnie od podłogi.
W związku z tym mam kilka pytań
1. Czy kocioł ten jest wystarczający do dorobienia podłogówki ?
2. Czy modernizacja znacząco wpłynęła by na stan obecny mieszkania tzn czy trzeba by rozkuwać tynk w celu dostania się do istniejącej instlacji biegnącej w ścianie ?
3. Nie liczę kosztów robocizny ale co było by potrzebne przy podłogówce ? Wiem że chyba rozdzielacz, rurki, jakaś izolacja. Tynkiem tego chyba nie trzeba zalewać ?
4.Czy jest to oplacalne w miom przypadku ? Mieszkanie ma 38,5m2
Pod tym linkiem znajduje się schemat instlacji CO mojego mieszkania.
http://imageshack.us/photo/my-images/600/schematu.jpg/
Z góry dziękuję za wszleką pomoc.