Skocz do zawartości

krott

Forumowicz
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez krott

  1. OK Forumowicze,

    mam zamiar zrobić dobrą dotację 300 PLN dla za dobre rozpisanie projektu i kontakt na nr 0045 50268458 lub ewentualnie na Skype---- Nick: krystian9051

    Oferta ważna dla forumowiczów z wysoką rangą Przelew natychmiastowy przez Paypal lub z banku na wskazane konto(czas oczekiwania 3 dni robocze)

    Oddzwaniam na sms :rolleyes:

    Pozdrawiam

    Czas goni a więc do dzieła, 18 maj lecę do PL i nie mam neta :angry:

    Muszę zamówić rury i złączki i potrzebuję rozpiski co do średnic

    Pozdro raz jeszcze

  2. Witam ponownie

    Zrobiłem nowy plan, brakuje mi tylko średnic rur, możne rzucilibyście okiem?

    Jako że mieszkam w DK prawo mówi ze do ogrzewania można stosować tylko rury z bariera dyfuzyjna i takie chciałbym kopic aczkolwiek Wavin w PL jest bardzo drogi i zastanawiałem się czy jest jakiś inny producent który ma w swojej ofercie rury które będą pasowały z Wavinoskimi złączkami? Pytam ponieważ jeśli zabraknie mi złączek albo rurki ,to tutaj z Wavinem nie ma problemu. Acha i poprawiłem rysunek podłączenia pompki z rozdzielaczem .

    Pozdrawiam Cierpliwych dla mnie :rolleyes:

    post-28900-0-64194400-1305220443_thumb.png

    post-28900-0-72926400-1305222608_thumb.png

  3. Witam ponownie

    Kocioł to Milton smartline HR(kondens) zasilany gazem ziemnym poniżej zamieszczam rysunek mojego autorstwa jak to ma wyglądać i proszę o ocenę.

    Całe rozprowadzenie mam zamiar zrobić w piwnicy, założyć rozdzielacze na 6 podłóg i piony na grzejniki, wiem też ze gdzieś muszę założyć mieszacz tylko gdzie i jak? Proszę o ocenę i jeśli jest możliwość to jakie średnicę potrzebne?

    Acha dowiedziałem się ze potrzebuje około 50 watt na m2

    Pozdro

    post-28900-0-47717900-1305135132_thumb.png

  4. A wiec to kociołek dwu funkcyjny (prawdopodobnie) ze sterowaniem na temp. na cw i co.

    dokładne zdjęcia załączę wieczorem, ściany są 12 cm cegła wełna min.i znowu 12 cm cegła, wszystkie okna nowe, podłoga ok 20 cm betonowa . Jeśli chodzi o pomoc to potrzebuję planu jak to wszystko połaczyć przy pomocy rozdzielaczy i co zrobić z pionami na piętro-puścić w pexie czy miedzi, acha tutaj w Danii stosują do podłogówki rurę bez płaszcza aluminiowego, który wychodzi bardzo tanio.

    Pozdrawiam

    .Odezwę się jak będę miał zdjęcia

  5. Witam, chciałbym poprosić szanownych forumowiczów o poradę jak krok po kroku wykonać modernizację mojego domu tutaj w Danii, ponieważ duńscy instalatorzy są kosmicznie drodzy.

    Kupiłem duży podpiwniczony dom z 1950 roku i muszę wykonać ta instalację sam,ponieważ nie stać mnie na zamówienie ekipy, zwłaszcza z duńskim cennikiem i materiałami.

    Ale od początku .

    Około 8 lat temu sam zakładałem c.o w nie jednym domu , taka 5 miesieczna przygoda z hydrauliką, ale czasy były odległe i wtedy to tylko miedz szła a teraz tyle mamy materiałów ze nie wiem z czego wykonać-PEX, ALUPEX, czy coś innego?

    Nie wiem co taniej wychodzi , jakie są ceny za metry ani jakiej firmy materiał jest najtrwalszy i tutaj potrzebuję pomocy,

    dodatkowo mam do ogrzania cały parter(5 podłogówek i 4 grzejniki) plus dwa piony na pięterko do pokoi dzieci i mała podłogówka w łazience.

    Jeśli ktoś chciałby mi pomóc w planowaniu to zapraszam i na pewno będę zobowiązany

    Poniżej zamieszczam plan

    Acha na zakupy jadę 18 maja

     

    acha na rysunku zabraklo 2 grzejnikow w gospodarczym a na całej reszcie podłogowka, jak widac dwa piony po boku sypialni i jadalni do gory i tak mysle aby dac jeden w okolicy drzwi pomiędzy wejsciem a przedpokojem do ogrzania łazienki na piętrze(9m2 podłogi)

    post-28900-0-17758500-1305041930_thumb.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.