Skocz do zawartości

jurek74

Forumowicz
  • Postów

    33
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia jurek74

Odkrywca

Odkrywca (4/14)

  • Pierwszy post
  • Współtwórca
  • Tydzień pierwszy zaliczony
  • Miesiąc później
  • Od roku na pokładzie

Najnowsze odznaki

0

Reputacja

  1. Ja mam 12kw na 100 mkw +cwu już łyknął 5 ton pierwszy sezon palenia i widzę że stanowczo za mały jest
  2. Bajpass ma być zakręcony woda idzie najkrótsza droga chroni pompę tylko przy wszystkich zamkniętych siłownikach.
  3. I cisza w eterze Planuje wyrzucenie zaworu zwrotnego i założenie kulowego po próbie jak będą szumy zakręcę w/w założę wstawkę tj. rurkę 15cm zamiast pompy bez spuszczania wody i będzie po staremu
  4. Zawór zwrotny w kierunku tłoczenia za pomocą może wyrzucić?
  5. Próby były i nic to nie dalo
  6. Instalacja kocioł na pellet zawór 4drogowy oddzielna pompa na bojler i pompa na grzejniki. Po dodaniu pompy w obieg kotłowy zaczęła hałasować instalacja tzn .szum w rurach zawory zwrotne za pompami. Jak to wyciszyć?
  7. Po uplywie okresu gwarancji 10 lat, padly 2 czlony. tj. 3 tygodnie temu. Dobrze obliczona odpowiedzialnosc gwaranta za ten super ,,produkt,, koszt 1600 pln robocizna wlasna . Dwa nastepne czlony widoczne wzery moze wytrzymaja 5 lat i po imprezie .Przestrzegam przed zakupem pieca.Klimosz Ling. Duo rok prod. 2006. Totalna porazka!!!!!
  8. Piece klimosza placisz jak za zboze. Firma nabija klijentow w butelke ,,klijent nasz pan,, czysz by????
  9. Przymierzam się do wymiany starych grzejników na aluminiowe żeberka co sadzicie o wyrobach z odlewni ferrum woj. świętokrzyskie .Co to za firma,czy zajmują się produkcja grzejniow. Proszę o opinie Pozdrawiam .
  10. kupie urzywana przekladnie od podajnika na eko groszek tel kontaktowy 603509435
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.