Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Kocioł Wybrac? Pellet I Ekogroszek - Czyli Pomoc Damie W Opalach


nellciaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowa na forum i jeszcze zielona jesli chodzi o kotly. Chcialabym prosic was o porade. Szukam kotla do domu (160 m2) na ekogroszek i na pellet. Znalazlam kilka interesujacych mnie pozycji, ale niestety nie jestem pewna czy

sie na pewno na daja i czy na pewno sa dobre:

Kocioł KLIMOSZ LING 15 kW P - z tego co czytalam to mozna w nim zamontowac palnik do pelletu, pytanie czy wtedy moge palic i jednym i drugim? Tzn raz eko groszkiem a raz pelletem, czy tez zamontowanie takiego palnika powoduje ze moge korzystac tylko z pelletu? I jak ogolnie sprawuje się ten kocioł?

Kocioł z podajnikiem Per-Eko KSR 17kW - tu poprosiłabym o jakies opinie i czy rowniez mozna palic zarowno ekogroszkiem i pelletem

Kocioł Proeco Comfort 18 kW - tu poprosiłabym o jakies opinie i czy rowniez mozna palic zarowno ekogroszkiem i pelletem

Piec Galmet EKO-GT KWP 17kW - tu poprosiłabym o jakies opinie i czy rowniez mozna palic zarowno ekogroszkiem i pelletem

Defro Agro Uni 15 KW - tu nie znalazlam nawet ceny, jesli ktos ma taki kociol to jesli moze poprosiłabym o orientacyjna cene, opinie itd

Defro Eko Uni 15 Kw - tu nie znalazlam nawet ceny, jesli ktos ma taki kociol to jesli moze poprosiłabym o orientacyjna cene, opinie itd

Fireeco fargo 19 KW - tu nie znalazlam nawet ceny, jesli ktos ma taki kociol to jesli moze poprosiłabym o orientacyjna cene, opinie itd (slyszalam ze to jakas nowa firma na rynku)

OGNIWO EKO PLUS 16 kW - co o tym sadzicie? na stronie http://www.fuego.pl/4682_OGNIWO_EKO_PLUS_16_kW.html pisza o jakims plaszczu wodnym w tym kotle, ale nie za bardzo rozumiem co to.

 

Który z tych wybrac? przepraszam za glupie pytania ale staram sie odnalezc w tej budowlanej dzungli i dokonywac jak najlepszych wyborow. Bede wdzieczna za pomoc.

Edytowane przez nellciaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Defro Agro Uni 15 KW - tu nie znalazlam nawet ceny, jesli ktos ma taki kociol to jesli moze poprosiłabym o orientacyjna cene, opinie itd

 

Witam

Znajdziesz ten kocioł http://eko-kotly.pl/kotly-co/kotly-z-podajnikiem-slimakowym. Ja go właśnie zamówiłem.

Postaram się na bieżąco zdawać relacje.

Na razie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.