Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mała Niekonsekwencja


kiminero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam administratorów.

 

Chyba za długo już jestem na tym urlopie, bo zaczynam czepiać się szczegułów :rolleyes:

Zauważyłem, że adnotacje czasu umieszczenia poszczególnych postów na forum są "dwujęzyczne".

Te najświeższe są po polsku: "dziś", "wczoraj" a te starsze już po angielsku: np. "Jul 10 2011 08:00".

 

Nie pogniewam się jeżeli temat zostanie zignorowany B)

W gruncie rzeczy komu to przeszkadza!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o konkretny link do strony ponieważ mi nie udało się znaleźć takiej sytuacji. (mam np: lip 5...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum Podsumowanie Ostatni post

Opał

witam,

Oto przykład:

Tutaj dyskutujemy o różnych rodzajach opału - wady i zalety gazu, węgla, oleju-opałowego, pelletów... 459 tematów

5,013 odpowiedzi dziś, 12:00

w Antracyt - Jak Palić

przez montez

Kwestie finansowe

 

Jak najtaniej ogrzać dom, jak sfinansować montaż systemu ogrzewania? 76 tematów

530 odpowiedzi 15 July 2011 - 15:30

w Wybór Ogrzewania, Poddasze ...

przez mchodakiewicz

Ogłoszenia drobne

 

Kupię, sprzedam zamienię. Sprzedajesz lub chcesz kupić piec? Tutaj możesz zamieścić ogłoszenie. Tylko oferty prywatne - ogłoszenia komercyjne będą usuwane. 196 tematów

151 odpowiedzi 15 July 2011 - 14:45

w Sprzedam Używany Kocioł Ren...

przez Fido17

poz.henryk1953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym dole forum jest możliwość wybrania "skina" oraz języka forum - proszę wybrać język polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Podziałało!

 

Sam bym na to wpadł ale instynkt zawsze mi podpowiadał, żeby "skinów" nie drażnić.

 

Pytanie tylko, dlaczego w "hamerykańskiej" wersji "dziś" i "wczoraj", to "dziś" i "wczoraj" a nie "today" i "yesterday"?

Sie czepiam. Wiem. Ale to nie logiczne.

 

Dzięki!

Pozdrawiam. Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język angielski na forum jest pewną pozostałością jednej z aktualizacji forum i generalnie sam nie wiem czemu pozostał na forum. Obecnie nielogiczność zlikwidowałem usuwając możliwość wyboru języka angielskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Odgrzebuję temat w kontekście godziny :rolleyes:

 

Zauważyłem, że czasami (nie zawsze o dziwo :huh: ) pojawia się różnica w adnotacjach godziny dołączania nowego posta w stosunku do czasu rzeczywistego. Nie jestem w stanie tego zaprezentować, więc zrobiłem snapshota po jednym z dzisiejszych moich postów. Wygląda to tak:

 

post-18583-0-55106000-1319366203_thumb.jpg

 

Nie robię sobie jaj i zegar systemowy też u mnie gra :D Nie czekałem też godziny i zdj wykonane tuż po zamieszczeniu edytowanego posta (no minuta się zdążyła przekręcić).

 

O ile jest jakieś sensowne wytłumaczenie tego godzinowego przesunięcia, to chętnie poznam.

Trochę mnie to dezorientuje gdy sprawdzam aktualność nowych odpowiedzi.

 

Pozdrawiam.

 

Ciekaw jestem, czy ktoś to zauważył poza mną, czy to początki schizofrenii... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.