Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zawór 4D a pompa


Dziubi6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Problem mój polega na tym że w styczniu byłem zmuszony wymienić piec , zmieniłem na Eko-groszek.Instalator zamontował piec i poszedł. Po jakimś czasie czytając warunki gwarancji doczytałem się że podstawą uznania gwarancji jest zamontowany zawór 4d którego przy moim piecu nie stwierdziłem.Niestety mimo monitów do tegoż instalatora z jego strony żadnej odpowiedzi.Czytając różne wypowiedzi stwierdziłem że pompa CO powinna być zamontowana na zasilaniu jeśli ma być zamontowany zawór 4d.W moim przypadku pompa zamontowana jest na powrocie.Zamontowany jest też zasobnik wody ciepłej. Czy można założyć zawór 4d bez zmiany pompy na zasilanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.