Skocz do zawartości
Torr

Buderus Buderus Logano S111 Przerobka

Rekomendowane odpowiedzi

Buderus Logano S111 można scharakteryzować w trzech słowach dymi, dymi i jeszcze raz dymi smile.gif Zastanawiam się czy mozna to jakoś przerobić czy po prostu się poddać. Wiem, ze są odpowiedniki innych producentów i o innych nazwach. Szczerze odradzam. Pozdrawiam wszystkich umordowanych użytkowników.

post-13908-1262861219_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez Sunsu
      Witam.
      Obecnie trwa u mnie montaż instalacji gazowej, fachowiec powiedział że piec Buderus Logamax plus GB012KV2 (7,8-27,2 kW) będzie w moim przypadku najlepszy. Z tego co ja wyczytałem, lepszym wyborem będzie Buderus Logamax plus GB122 (3-25 kW).
      Mam mały, stary domek Ok. 72m, na razie bez ocieplenia na ścianach, to będzie robione w najbliższym czasie. Na stropie wełna 30cm, nowe okna, drzwi. 1 łazienka, prysznic, dom zamieszkiwany przez 1 osobę, piec dwufunkcyjny, 5 grzejników, bez ogrzewania podłogowego.
      Wydaję mi się, że GB012 będzie za mocny, a to przełoży się na duże rachunki. Nie wiem już sam co będzie lepsze, cenowo dużej różnicy nie ma.
    • Przez Klaudiusz
      Mam kocioł GB072-20 V2 i do tego gateway MK200.
      Pracuję nad systemem monitorowana pracy kotła oraz integracją z domowym systemem automatyki.
      Gateway pozwala m.i. na odczyty sensorów tempetatury. Aktualnie wartości:
      sensors': {'temperatures': {'chimney': -3276.8,
                                               'hotWater_t2': 26.6,
                                               'outdoor_t1': 10.5,
                                               'return': -3276.8,
                                               'supply_t1': 42.3,
                                               'supply_t1_setpoint': 40.0,
                                               'switch': 33.9}},
      Czy ktoś może mi powiedzieć czy to dobrze że temperatura powrotu (return) wynosi -3276,8.
      Czy to oznacza, że nie ma takiego czujnika czy że czujnik jest zepsuty? Czy jest gdzieś w menu serwisowym aktualna wartość temperatury powrotu?
      Pozdrawiam,
      Klaudiusz
    • Przez marian9
      Witam,
      Sytuacja jest następująca:
      1. Góra - rozdzielacz podłogówki (11 obwodów)
      2. Dół - rozdzielacz podłogówki ( 7 obwodów)
      3. Dół - szafka z podłączonymi trzema kaloryferami z garażu i kotłowni - nie ma wymagać co do silnego grzania.

Hydraulik proponuje podłączenie pod piec równolegle HSM25/6 (z MM100) oraz szafkę dla tych trzech kaloryferów.
      Natomiast do HSM25/6 podłączyć oba rozdzielacze podłogówki. Dodatkowymi elementami będą: sterownik RC310 i czujnik temp. zewnętrznej.
      Mam wątpliwości czy będzie to dobrze działać . Proszę o opinię i ewentualne sugestie jak to powinno być prawidłowo połączone.

Pozdrawiam,
      Marian

• Przez ml0dy
      Witam
      czy ktoś może podpowiedzieć jak wejść w menu serwisowe w piecu GB062-24 H V2

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.