Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł Iskra


alz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę użytkowników kotła Iskra Zgoda Wieprz o opinię.

Kotłów tłokowych na rynku jest sporo ale układ kotłowni nie pozwala mi na dowolność dlatego właśnie uwagę moją poświęcam właśnie kotłowi Iskra, ale chciałbym poznać opinię użytkowników. Wszystkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

 

Dla swojego dobra proponuję żebyś rozejrzał się za innym kotłem. Zdaję sobie sprawę, że konstrukcji doskonałych nie ma. Jednak żadna z osób, która miała ten kocioł ( 4 - 5 użytkowników ), a z którymi miałem kontakt zawodowy nie zakupiła by go sobie jeszcze raz. Dużo Tobie to nie pomoże, ale może wyciągniesz z tego jakieś wnioski dla siebie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt , dużo mi to nie pomogło ale wzmocniło moją czujność co do wyboru kotła. W moim zasięgu są trzy modele Stalmark, Iskra i Protech. Ten ostatni odpada w przedbiegach ze względu na ograniczenie do 25mm granulacji paliwa, teraz ostrzeżenie o Iskrze a więc trzeba się przyjrzeć Stalmarkowi. Dzięki za informację, będę obserwował dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam.

 

Dla swojego dobra proponuję żebyś rozejrzał się za innym kotłem. Zdaję sobie sprawę, że konstrukcji doskonałych nie ma. Jednak żadna z osób, która miała ten kocioł ( 4 - 5 użytkowników ), a z którymi miałem kontakt zawodowy nie zakupiła by go sobie jeszcze raz. Dużo Tobie to nie pomoże, ale może wyciągniesz z tego jakieś wnioski dla siebie.

 

Pozdrawiam.

Jestem też zainteresowany kupnem tego pieca. U mnie w pracy cztery osoby go posiadają i bardzo go chwalą . Proszę o informację co z tymi piecami jest nie tak ? Jest to dla mnie duży wydatek i nie chciałbym popełnić błędu.

Pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie w sobotę zamontowałem taki piec (30kW) i do tej pory chodzi bez zarzutu.

Palę akurat groszkiem ale docelowo chyba przejdę na miał, ponieważ z tego względu go kupiłem.

Co do kupna radziłem się wielu osób (nawet znam z 15 użytkowników) które mają ten piec i nie zamieniłyby go na inny. Byłem również zainteresowany podobnym piecem firmy Jastal z Pleszewa co prawda był tańszy, ale nie był on sprawdzony! Tak więc opinia uzytkowników wzięła górę i mam nadzieję że jest to dobry wybór. Poza tym sama firma która mi go podłaczała bardzo pozytywnie się o nim wyrażała zaznaczam ze nie była to firma od producenta.

Tak że życzę udanego zakupu i użytkowania

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie.

Piecyk sprawdzałem ok 2 tygodni i wszystko było ok. Na początku może się wydawac że dużo spala ekogroszku ale przy uzyskaniu odp. temp po zimie w całym domu to musi to potrwać ok kilku dni . Poza tym sprawdzałem go również na miał i spisuje się rewelacyjnie, oczywiście nie obylo się przy tym bez kłopotów ale tak to jest jak się nie zna na obsludze :-), a mianowicie chodziło o to iz dla eko przepustnica mogła byc wiecej przymknięta a dla miału musi być otwarta prawie na max ponieważ miał się zapychał i nie wchodził do pieca. Nie można bylo uzyskać odp temp.

To tyle jakbybyły jakieś pytania to prosze o kontakt: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź !!!! Piec stoi już u mnie na podwórku i czeka na montaż . Cieszą mnie dobre opinie na jego temat.

Potwierdzają, że wybór był dobry!!! Dziękuję za kontakt i mam nadzieję ,że w razie problemów będę mógł poprosić o poradę?

Mój adres to [email protected].

Pozdrawiam Piotrek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.