Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyste powietrze a swój bufor.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Chciałem się zapytać jak to jest jak w kotłowni już mam swój bufor od dwóch lat ale chcę wymienić kocioł  na zgazowujacy na czyste powietrze?

Czy to przejdzie ? Bez sensu mam kupować drugi bufor jak już mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem czy swój bufor mogę zaliczyć do programu. Stwierdziły że bufor nie jest źródłem ciepła a grzałki się do tego nie zaliczają. Co do bufora racja ale w kpl z grzałkami... I tak odmówiły więc pozaklasowiec pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ?

Mój bufor nie posiada grzałek.

Nie chcę dofinansowania na swój bufor tylko przy dofinansowaniu na kocioł jest wymagany montaż kotła wraz z buforem ciepła. A ja bufor ciepła już posiadam i nie chce kupować drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zrozumiałem tyle napisałem. Nie wynikało z wpisu to, coś dopisał w drugim.
Napisz maila do gminy i niech się wypowiedzą. Warunek spełnisz bo bufor już masz, tyle że nie nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że najlepiej iść do odpowiedniej osoby w gminie, która zajmuje się takimi dofinansowaniami, bo z doświadczenia wiem, że co region to mają jakieś własne podejście do pewnych kwestii, zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze. Mnie potrafili z kwitkiem odsyłać po kilka razy, bo niby nikt nic nie wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że w żadnej gminie nie znajdziesz na tyle kompetentnej osoby. Najlepiej zadzwonić tam do samego NFOŚu i zapytać, i czy są w stanie odpowiedzieć na jakieś ewentualnie pismo, żeby w razie czego mieć się czym podeprzeć, bo ja często odnoszę wrażenie, że to instytucja wyjątkowo hamulcowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.