Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Węgiel orzech workowany, gdzie kupić w necie?


Lucy1212

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

w naszej okolicy niestety brak węgla 😞

Potrzebuje kupić zaledwie 1tonę workowanego Orzecha, widzę, że jest dostępny na różnych stronach z dostawą, ale obawiam się jego jakości 😞

Może ktoś z Was kupuje węgiel przez net i mógłby polecić stronę/ miejsce do zakupu?

Dziękuję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie płyną od ludzi mądrych w temacie wegięl (którzy widzieli węgiel jak warszawiak świnię w chlewiku) Nie należy spieszyć się z zakupem opału zanim ten rządowy program dopłat do węgla wystartuje. A tak obok tych dopłat. Dopłaty podobno mają być do 3 t. na potrzebującego obywatela, potrzebujesz 1 t. to masz 2 dwie na zbyciu. Myślę że jak "dobrze" porozmawiasz na pobliskim składzie tę 1 t. przywiozą za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja już nawet nie liczę na ten węgiel za 1000zł czy ileś, ja zwyczajnie chciałabym węgiel, bo w mojej okolicy nie ma 😞
Dlatego widząc, że bywa w necie, chciałam zakupić, tylko nie wiem jaki...

Jeżeli teraz jest problem z węglem za 2000-2500zł to czy będzie ten z dopłatami?
Jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak, w czym i czym palisz, ale tutaj masz węgiel, którym paliłem

https://sklep.prometeus24.pl/produkt/wegiel-orzech-calor/ 

akurat z tej strony nie kupowałem, kupiłem tego orzecha w mrówce w tamtym roku

z doświadczenia o tym węglu napiszę, że zdarza się worek z mokrą i drobną granulacją i, że spaliłem go 10-15% więcej niż orzecha z Piasta, ale wymiennik miałem bardziej czystszy, popiółu ilościowo podobnie, więc jak na opał z marketu byłem zadowolony.

teraz cena kosmos ja płaciłem rok temu o tej porze 820zł/t z dowozem, nie wiem czy obecnie wart tych pieniędzy by kupować w ciemno, więc może ktoś jeszcze tym palił i się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.