Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uważajcie na pseudo okazje - znaczy oszustów


daromega

Rekomendowane odpowiedzi

Idą ciężkie czasy i oszuści już to wykorzystują. Nie dajcie się wydymać. Żadnych zaliczek przedpłat i obiecanek. Będą żerowali na naiwności ludzkiej dopóki będzie tylko okazja. Zapodawajcie w  tym temacie podejrzane sprawy, ogłoszenia i wszystko gdzie coś mówiąc kolokwialnie śmierdzi. To nie jednego mniej czujnego może ochronić. Tu tylko przykłady z ostatniej chwili. 

Z tego tematu

 

Tych już nie ma

https://wegielpolska.pl/

Tu kolejny zaliczkę wpłacił

Nie dajcie się okradać. Bądźcie czujni. Nikt nic za darmo nie rozdaje. Nie ma żadnych promocji. Jak cena rynkowa jest taka a nie inna, to nikt nie sprzeda za połowę ceny czy 3/4. Dzisiaj nie ma głupich. Zero zaliczek. Towar kasa faktura i dziękuję. Nie inaczej.

 

N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W sklepie pgg też chyba dalej kombinują bo ogłoszenia typu pomogę w zakupie wegla w sklepie pgg są nagminne więc skoro nikt nie jest w stanie kupić a jeden z drugim pomaga w zakupie to co ma myslec przeciętny klient ? że tam banda złodziei chyba siedzi bo jak inaczej to zrozumieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. To, że ktoś lepiej rozumie jak działa przeciążony sklep internetowy i wie kiedy klikać, odświeżyć zamiast patrzyć się w ekran i czekać na szczęście, to nie znaczy że coś kombinują ze sklepem w PGG. A że chce za to jakiś pieniądz, taka usługa.
Są ludzie co klikają miesiąc lub dłuzej i nie ogarniają tego. Ja kupiłem dla siebie, kolegów z pracy, sąsiadow, znajomych. Nie ogarniali tego, niektórzy siedzieli po trzy miesiące.
Tak naprawdę teraz jest dużo łatwiej kupić. W najgorszym przypadku tydzień-dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ty masz blade pojęcie o Internecie. Akurat boty na PGG nie kupują. Kupowały w grudniu, styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny w mojej ocenie przekręt

 

opalamy.com

Numer rachunku bankowego (podczas płatności przelewem) z oddziału w Bytomiu, a firma z pod Częstochowy. Dane firmy wzięte z Google, to samo Google wypluwa rachunek tej firmy inny niż na stronie, ale za to sensowny bo z oddziału PKO BP Częstochowa. Możliwość płatności, tylko przelewem.

 

Poniżej link do moich "przemyśleń"

Mam nadzieję, że nikt z forumowiczów się na to nie dał nabrać!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet komentarz udało się dodać, bez żadnej weryfikacji:

image.thumb.png.3654550152c4b0e6003ef08ceb3bbed9.png

🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Minęło trochę czasu i przybyło komentarzy z Google!

https://www.google.com/search?hl=pl-PL&gl=pl&q=Skład+Opału+Firma+Handlowa,+Słoneczna+1,+42-260+Rudnik+Wielki&ludocid=16334991051711238096&lsig=AB86z5X9BXkQiD6HdQ2LRknOj6e5&hl=pl&gl=PL

 

Raczej niepozytywnych...

 

 

PS Nie tylko ja zauważyłem, że dane firmy zostały ukradzione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.