Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z grzejnikami z łazience


waco181

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie mam problem z grzejnikami w łazience ( grzejniki o góry domu w najwyższym punkcie) mianowicie tak jak na zdjęciu pokazany ich układ. Problem polega na tym że ten prawy grzeje chodź słabo w porównaniu do innych w, domu , a ten po lewej to prawie wcale. Za ścianą tam gdzie wyprowadzenie rur jest grzejnik w kuchni, i jest gorący. Dodatkowo rurka idącą do zaworu w prawym grzejniku ciepła ( ale nie gorąca jak w wspomnianej już kuchni) a, w lewym letnia. Chciałem odpowietrzyć, ale z tego co wyczytałem to są tam ( chyba) odpowietrzniki automatyczne, więc teraz już nie wiem co zrobić, czy mogę prosić o jakieś, rady? 

IMG_20211018_185316.jpg

IMG_20211018_185306.jpg

IMG_20211018_185301.jpg

IMG_20211018_185253.jpg

IMG_20211018_185243.jpg

IMG_20211018_185236.jpg

IMG_20211018_185231.jpg

IMG_20211018_185228.jpg

IMG_20211018_185201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czerwone kapturki na odpowietrznikach są odkręcone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1. instalacja zamknięta czy otwarta - na jakim poziomie naczynie?

2. pompa CO jest?

3. czy zawsze grzały słabo czy od niedawna?

4. czy jak zamkniesz zawór grzejnika w kuchni to w łazience drabinki lepiej grzeją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przepraszam za, tak długi czas odpowiedzi, udało się, odpowietrzyć ale jest teraz, inny problem 

Nie wiem czy to instalacja otwarta czy zamknięta nie znam się na tym pompa CO jest 

Zbiornik wyrównawczy zaraz koło pieca 

Problem jest teraz taki ze w jednym pokoju codziennie praktycznie zapowietrza się grzejnik, codziennie muszcze odpowietrzać kluczykiem, Dźwinę jest to że po wyłączeniu np na noc pieca, strasznie coś, strzela i bulgota , tym grzejniku i rurach  przez dobre 30 może nawet 40 minut, rano po rozpaleniu pieca, grzeje normalnie ale potem się zapowietrzy, z innymi grzejnikami jest lepiej ale też potrafią chociaż zadziej  bulgotac,, i się zapowietrzyć. Nie mam pojęcia co może być powodem, dodam że do zbiornika wyrowawczego jest podłączony cały czas waż z, woda ( zawór otwarty) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.