Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Genus One + Cube S NET + Salus jak to ustawić?


Haryml

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Od jakiegoś czasu użytkuję konfigurację jak w temacie a dokładniej:

Piec: Ariston Genus One (podłogówka po całości łącznie z garażem), bez dodatkowych pomp - tyle co w piecu

Szafy rozdzielcze x2 (góra i dół - chyba 23 sekcje)

CUBE S NET z którego korzystałem od początku a potem dodałem

Sterowanie SALUS (Trinity) - 2x listwa KL08RF, bramka UGE600 i różne regulatory (Quantum i inne prostsze), siłowniki wiadomo też) - sterowanie przez Salusconnect

 

I teraz prośba o radę. Chciałbym wyciągnąć max oszczędności i inteligencji z tych zabawek za grubą kasę. Niestety CUBE (którego chciałbym zostawić z uwagi na zdalny podgląd) RZĄDZI piecem i włącza go bo muszę zadać wyższą temperaturę by cały czas dążył do ogrzewania pomieszczeń (dotyczy sezonu zimowego). JAK to połączyć by CUBE został ale listwy decydowały o załączeniu pieca? teraz jest okres gdzie w pokojach jest ciepło ale łazienkę chcę mieć cieplejszą (Quantum - komfortowa podłoga).

CUBE podpięty pod BUS (TB). W piecu jest jeszcze złącze TA1 (zmostkowane). Mam kable pomiędzy listwami i piecem - mogę podłączyć pod TA1 obie listwy KL08 wyjście CO lub pump (te wyjścia w listwach oba połączone równolegle? Gdzieś wyczytałem, że ktoś tak podłączył a i tak CUBE decydował o załączeniu pieca a sygnał z listwy był ignorowany.

Mam nadzieję, że w miarę sensowne pytanie, jeśli nie to będę tłumaczył. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.