Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Junkers Cerapur Smart >Sterowanie>Co wybrać>Pomocy


ldonut

Rekomendowane odpowiedzi

Co będzie.

W najbliższym czasie Instalator będzie u mnie zakładał piec Junkers Cerapur Smart 24. Cały parter nowa instalacja w podłodze->c.o podłogówka +prąd+multimedia. Góra grzejniki z głowicami termostatycznymi. Sterowanie chciałbym góra i dół oddzielnie+ 2 pokoje na parterze różne temperatury z racji rodziców z których każdy lubi inna temperaturę, możliwość zmiany temperatury. Mam kilka pytań do Was bo macie większe doświadczenie.

1.Instalacja grupy pompowej, czy to nie strata kasy, czy lepiej kupić oddzielnie 2 pompy+sprzegło+zawór z siłownikiem, czy jednak wychodzi praktycznie na to samo, jaką wybrać?

2.Jak ogarnąć sterowanie, chce żeby dobrze działało, ale nie chce przepłacać Junkers/Bosch czy Tech i co dokładnie trzeba założyć?

Pomocy, głowa mnie boli już od tego wszystkiego. Poradźcie coś, dzięki:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dedykowane rozwiązanie będzie najlepsze, czyli 2XMM100 do sterowania grupami+CW400+CR10 czyli sterowanie pogodowe lub według temperatury wewnętrznej?

Czy może taniej jakiś Tech i2+dedykowane sterowniki z Techa?

Czy dorzucenie sterowania strefowego do sterowanie pogodowego to strata kasy? Zależy mi na regulacji dwóch pomieszczeń, w jednym 26C w drugim ok 20C, reszta ok 22.

Ktoś coś doradzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.