Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sas bio Compact - brak możliwości czyszczenia wyczystki.


Dave911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam kocioł na pellet sas bio Compact. Kocioł zamontowany jest tak blisko ściany, że nie mam możliwości dostania się do bocznych drzwiczek, aby tam dobrze wyczyścić.

Co mam teraz zrobić? Czy jakbym zakupił jakiś odkurzacz i próbował zassać ten syf przez te rurki które znajdują się po otwarciu frontowych drzwiczek u góry? f8160707ab32716caae2519df4eb7bbb.jpgc881ba7df5d1e5a4b60a7ab0a92e238d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie Cie ten magik urządził.  Ja mam odstawiony jakieś 0.5m od ściany ? Jezeli montaz jeszcze na gwarancji to wołaj magika i niech przesunie te 30/40cm jeśli jest możliwość.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dasz radę zdjąć rurę od góry? Wtedy dostaniesz się do czopucha z odkurzaczem (do odkurzacza dokup separator np. taki https://allegro.pl/oferta/odkurzacz-kominkowy-separator-do-kominka-popiolu-9485255301?bi_s=ads&bi_m=leftpanel&bi_c=ODI2ZTE4YTMtYmRjZi00MTZiLTk2YjgtZTA2ODk2NTBiZTQ4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=09de8790-6ece-4fc7-af7c-e0ba3c2242bb doskonale się sprawdza przy czyszczeniu kotła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nada się. Mam takiego Kaminera i jeszcze jeden w rodzinie. Ja używam go również do czyszczenia auta, wciągania syfu po remontach (gipsy z tynki, trociny) i działa mi już 3ci rok. Kup sobie tylko dodatkowy filtr ten stożkowy, to ci zaoszczędzi czasu przy sprzątaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.