Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Płomień bardziej z prawej strony.


Awek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem od dłuższego czasu z płomieniem 

Pali się bardziej z prawej strony. Lewa strona nie ma płomienia 

Czyściłem już palnik, korone itd. 

Górę palnika mam z dziurkami, wszystkie są drożne. Korona bez przesłony. 

Na lowietrzu mam koretke 8 gorne i 5 dolne na plus 

Jakieś pomysły? Różne groszki i bez zmian. Rura drożna. 

IMG_20210212_175124.jpg

IMG_20210212_175104.jpg

IMG_20210212_175058.jpg

IMG_20210212_175054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zostawiłbym to bez silikonu ? U siebie nawet nie mam przykręconej korony, po prostu leży na komorze powietrznej (taka konstrukcja w starej ekoenergii) i nie ma możliwości jej przykręcenia. Wiem, że niektórzy wklejają talerz na czerwony silikon, żeby go doszczelnić, aczkolwiek możesz się domyślić jak później wygląda demontaż do czyszczenia.. Moim zdaniem masz wszystko w porządku, nie ruszałbym nic i cieszył się że nie muszę się brudzić ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli jednak nie dopala? Zwiększyć powietrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie znam tego sterownika, więc wiele nie pomogę. Jeśli nie dopala węgla, to podajemy mniej węgla lub wydłużamy przerwę między podaniami i ewentualnie można dać nieco więcej powietrza, ale bez przesady, żeby nie pojawiły się spieki ? Może wypowie się ktoś, kto orientuje się w tego typu sterownikach, ja nigdy nie miałem z nimi do czynienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, jestem nieco przestarzały, znam dawne sterowniki typu st37 albo compit, ale w nowoczesnych sterownikach jestem zielony ? Wg wykresu masz ładną, stabilną temperaturę na przestrzeni tych kilku godzin, a sam popiół na retorcie wygląda na dobrze dopalony, wg mnie jest wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retory zawsze z jednej strony mielą opał , taki urok . Moim zdaniem jak popiół ok i nie wyrzuca niespalonego ekogroszku to szukanie dziury w całym . Ma fotkach wyglada wszystko dobrze , naprawdę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.