Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy który piec na pellet warto kupić?


Bigbox1

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, codziennie pisane są po 3 różne tematy o doborze kotła, proszę poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, eliks napisał:

Kolego, codziennie pisane są po 3 różne tematy o doborze kotła, proszę poszukać.

 

13 minut temu, eliks napisał:

Kolego, codziennie pisane są po 3 różne tematy o doborze kotła, proszę poszukać.

co z tego ,że jest pisane , ale z tego nic nie wynika . Przeczytałem wszystko na te tematy na tym i pokrewnych forach  , i wuj  . Raczej dużo porad w stylu ; " ja Ci radzę jak uważasz " . Ja chciałbym też coś więcej wiedzieć na temat kotłów duo , ale pewnie nikt takiego jeszcze nie ma ,a żaden instalator tego nie montował . Cóż , poczekamy ,zobaczymy . Tylko nie wszyscy mają dużo czasu jak nasza wszystko wiedząca młodzież żyjąca w błogim uścisku "  polskiego dobrobytu "...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było zadać pytanie na temat kotła Duo. Tutaj na forum jest wszystko i konkretnie. Rozumiem że chodzi o kocioł na pellet i ekogroszek?

Edit: Ale widze że temat o Duo już założyłeś więc tam się tego trzymaj. Ewentualnie skontaktuj się z @Pieklorz to Ci dokładnie wytłumaczy temat i coś zaproponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.