Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł gazowy Termet


Łukasz198281

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki mały problem od trzech miesięcy jestem posiadaczem kotła gazowego Termet. Problem jest taki albo to nie jest problem może chodzi o ustawienie termostatu pokojowego t-box 137 a mianowicie mam ustawienia że piec załącza się o 5:00 rano i pracuje do 22:00 wieczorem. Problem jest taki że od 22:00 do 5:00 rana piec załącza się chodzi 5 minut i się wyłącza i tak kilka razy aż do 5:00 rano. Co  może być powodem takiego działania może ktoś miał taką sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat Immergas do kotła Termet, na to bym nie wpadł...  Ale jak działa to czemu nie.

Tu masz instrukcję:  https://sterownikitech.pl/img/products_files/INSTRUKCJA_OBSLUGI_TERMOSTATU_POKOJOWEGO_TYBOX_137.pdf

   sciągnij i poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś kto by mi pokazał jak go ustawić temperatura komfort a ekonomiczna wogule nie kumam jak to ustawić . Teraz mam tak że od 5 do 22 ma zaznaczone prostokącik na wyświetlaczu  a od 22.00 do 5 są puste pola i jest auto zaznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no ja mam raczej ustawienie fabryczne bo nie zagłębiałem się dalej bo używam od października i tak jak serwisant ustawił tak jest . Tylko ewentualnie temperaturę zmieniałem. A jak mam ją ustawić żeby było ok. Dzięki z góry za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.