Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Zapalarka u mnie radziła sobie z kilkoma opalami a nie sprawdziła się na tauronie różowym, każdego węgla na rynku sprawdzić się nie da. SKZP z zapalarką powstał na prośbę paru osób, m.in. jednego instalatora z Zakopanego kotłów Malina, równolegle przy skamach  ja próbowałem z kolegą Kijasr a softy z poprawkami pojawiają się przez to, że właśnie pojawiał się kłopot z trudniejszymi opałami.

Jak mówię, można wg pomysłu wyjściowego Technix tj taki trudny opał odpalić zapalarką i przełączyć się na normalne czuwanie.

TECHNIX od siebie powiększył dyszę na 10ke aby łatwiej odpalało trudniejsze węgle a przy okazji szybciej pellet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpalało super mocny, ogień Ultra, Sobianek Lew, groszkomial lokalny, jakiś tani lokalny ekogroszek z drugiej składnicy. Ja jeszcze na softach testowych z gniazda pompy cyrkulacyjnej na nich pracowałem.

 

Miesiąc temu sterownik do przeróbki a przed wakacjami jakoś zamówiłem specjalnie Tauron różowy, bo wszyscy na niego narzekali do testów. Wypala się na drobne, ale fabryczna dysza 7ka powoduje alarmy, teraz po aktualizacji sterownika mam soft 38z, podmienione, ruszyło i działa. Sterownik jednak nie powoduje u mnie przejścia w czuwanie eko, bo lekko grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft jest nieistotny przy tej poprawce, na 38z tak samo działa. Mój już startuje poprawnie, przynajmniej ten raz. Okazało się, że końcówka (wylot) grzałki zabił się miałem. Nie nastraja to optymistycznie jak na jedno rozpalenie. Obecnie kocioł jest ustawiony do podgrzewania wody, ma się rozpalić, zagrzać, wygasić. Pacjent do obserwacji ;) Jeszcze jedno, otwór grzałki został rozwiercony do 10mm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV200 Technix to nowy palnik widzę? 

I można go doposażyć o zapalarkę i tak samo sterownik skzp 02?

Jest to wydajniejsze i lepsze w porównaniu ze starymi palnikami?

 

Pytanie mam co do aplikacji do modułu internetowego do skzp 02. 

Na costerowniki.pl jest Aplikacja na system android V1.34, po jej pobraniu i próbie instalacji wyskakuje błąd i nie można jej zainstalować. Miał ktoś taki problem?

 

Z czujnikiem pogodowym nie porównałem jeszcze temperatury z innym termometrem, ale to jeszcze zrobię, jedynie

zamieniłem pompę na kotle na grundfos i się odpukać na razie nie zapowietrza mi pompa

deflektora nie zmieniłem, ale za to uszczelniłem na nowo palnik i dałem uszczelniaczowi 24h do wyschnięcia przed rozpaleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pabloo789 napisał:

po jej pobraniu i próbie instalacji wyskakuje błąd i nie można jej zainstalować.

Musisz zezwolić na instalację aplikacji spoza google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gmaj22 napisał:

Musisz zezwolić na instalację aplikacji spoza google.

zezwolilem wersji v1.31 i bez problemu się instaluje.

Wersja v1.34 nawet nie pyta o zezwolenie i wyskakuje błąd

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki błąd wyskakuje. Akurat ciekawe. Ale jak się nie da to się nie da. Trzeba na v1.31 oglądać

Screenshot_20200903-143900.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wersja 1.34 Androida 8 daje ten sam błąd, Android 9 działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YouTube i szukasz skzp , uwagę zwracasz na panów Kamil Miernik oraz jockey .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam skampa Pv 13kw i sterownik Timel 02 full czy ktoś mógłby podesłać swoje ustawienia tego technologicznego cudu?? Bo ta instrukcja to jakiś żart nic nie objaśnia i nic nie mówi co włączyć co z czym działa itd itd może ktoś już korzysta i mógłby podesłać zdjęcia z ustawień wszystkich opcji bo u mnie coś na grzebałem i teraz już nic nie wiem.

Pokojówka ustawiona na ekonomiczny 20 stopni a temperatura stoi 23 stopnie

Piec ma ustawioną temperaturę 60 stopni max do 70 a schodzi do 48 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ValterZheliazkov napisał:

U mnie wersja 1.34 Androida 8 daje ten sam błąd, Android 9 działa.

właśnie ja mam 8.1.0 wersję androida i dlatego zapewne nie działa, poczekam aż zmienię telefon i powinna śmigać wersja v1.34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pabloo789 napisał:

poczekam aż zmienię telefon i powinna śmigać

Nie prościej zmienić Soft :) xda i po kłopocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2020 o 20:42, FAFAŁ napisał:

Nie prościej zmienić Soft :) xda i po kłopocie :)

Gratis losowe nie działanie którejś funkcji oraz praktycznie gwarantowane wyłączenie płatności zbliżeniowych. Przy sprzedaży też najczęściej awaria.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie dany tel ma wsparcie taka jest prawda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.