Skocz do zawartości
manx

Sprzedam Tech k1pv4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania sterownik tech k1pv4

Sterownik w listopadzie 2018 otrzymałem nowy

Okablowanie kompletne.

Czujnik spalin uszkodzony ( przerwane przewody ) ale działa

Cena 650zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez granata
      Zestaw do przeróbki kotła na paliwo pellet. W zestawie:
      - palnik kostrzewa platinum bio 24kW
      - podajnik z rurą transportową
      - sterownik i okablowanie
      - zasobnik na pellet

Gratis dorzucam jeszcze specjalnie dorobione drzwiczki, które pasują do kotła Defro Optima Komfort 10kW (wkrótce również na sprzedaż). Jeśli ktoś ma taki właśnie kocioł i chciałby przejść z węgla na pellet wystarczy, że kupi ten zestaw. W razie pytań dysponuję również schematem i wymiarami owych drzwiczek.

Zestaw jest używany, w pełni sprawny, niedawno czyszczony. Przebieg 43,8t.
      Sprzedaję tylko komplet. Odbiór osobisty. Cena 2500zł.

• Przez feherypetahy
      witam,
      Sprzedam kocioł stalowy dolnego spalania, suszący odgazowujący i zgazowujący typ Ferrum FE-X Plus o mocy 20kW, sterownik do tego kotła tzw. automatyczny palacz firmy Elfran, czopuch hybrydowy (czopuch + wentylator wyciągowy). W kotle można spalać drewno opałowe, węgiel kamienny, węgiel brunatny, brykiety. 
      Mam także do sprzedania dwie pompy firmy Wita typ U 35-25 180 ze śrubunkami  oraz zawór czterodrogowy.

• Przez surmabck
      Cześć wszystkim! 
      Mam nowo zamontowany Kocioł SAS Bio Efekt 17kw. Narazie pracuje z PID na ustawieniach prawie fabrycznych. Ale nie o tym. 
      Mam zamontowany zawór 4d bez regulacji elektronicznej. W tym momencie, sterownik pokojowy Tech st292v2 wyłącza pompę CO po dogrzaniu domu. 
      Kocioł ma włączoną funkcje rozpalania (z instrukcji wnioskuje, ze PID + funkcja rozpalania powoduje, ze kocioł się wygasi po dogrzaniu). 
      Wyłączanie pompy CO po dogrzaniu + wygaszenie kotła powoduje, ze temperatura w domu oscyluje wokół zadanej temperatury (22 stopnie, histereza 1 stopien). 
      Narazie (październik) nie jest to problemem, bo kocioł włącza się w ciągu dnia 2/3 krotnie. 
      Jak zrobi się zimniej na dworzu, ilość interwałów rozpalania/pracy/wygaszania zwiększy się.
      Tutaj pojawiają się moje pytania: 
      Czy praca w trybie wygaszania/rozpalania jest zdrowa dla kotła? 
      Czy korzystniej byłoby przestawić kocioł na prace bez wygaszania (wyłączenie funkcji rozpalnia)?
      Czy w zimie, korzystniej byłoby obniżyć pokojówkę w momencie dogrzania domu (np, zadana temperatura CO 65 -> 55, co spowodowaloby rowniez niższą temperature na zaworze mieszającym), zamiast wyłączyć pompę CO - rozumiem, że najlepiej byłoby domknąć zawór 4d, ale ten nie jest sterowany elektronicznie? 

Pozdrawiam!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.