Skocz do zawartości
misiek30

Sprzedam Palnik Kipi 20kW - komplet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam do sprzedania mój palnik Kipi 20 kW z 2017 roku , cały komplet: Palnik , sterownik ekoMax 850 P2 , ekoSter 200 , ekoNet 400 , podajnik , całe okablowanie , zbiornik 300 litrów i ze 150 kg. pelletu gratis.  Cena 3500zł.  Powód - przechodzę na pompę ciepła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zachęcamy do wpłat dla Oliwii:

Temat do zamknięcia.  SPRZEDANY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez tsenre
      Dzień dobry!
      Posiadam na sprzedaż dwie nagrzewnice gazowe 24 KW. Kupiłem je rok temu aby ogrzewały salę do ćwiczeń dla dzieci. Obie ogrzewały bez kłopotów pomieszczenie o kubaturze ponad 2000 m3. Sprzedaję ponieważ właściciel budynku robi termomodernizację budynku i ma być ogrzewanie już zrobione na stałe. Sprzęt uruchomiony 11 grudnia 2019 r. po przeglądzie (ustawienie dawek paliwa itd.) Do obu posiadam komin centryczny (jeden 1,5 m a drugi 4 m ) i termostat. Jeśli znacie Państwo kogoś, kto potrzebuje taki sprzęt, proszę o przekazanie nr tel. 516173239. 

• Przez CV6
      Witam sprzedam używany sterownik pokojowy zakupiony 16.10.2019r  czyli jest jeszcze na gwarancji ponad rok. Sprzedaję z powodu przebudowy instalacji i kotłowni. Kompletny zestaw taki jak daje producent czyli karta gwarancyjna, instrukcja, pełne okablowanie do podłączenia. 
    • Przez perski
      Witam.

Na sprzedaż bardzo wydajny i bezobsługowy palnik na pellet Kipi 8 kW - 36 kW z obrotową komorą spalania.
      Palnik całkowicie bezobsługowy sprawdzony na pellecie za 620zł/t który spiekał ale ani razu nie zatkał palnika. Bez problemu sobie radził z takim pelletem. Wszystko pięknie czyścił. Obsługa ograniczała się tylko do wybierania popiołu z pieca.
      Paliłem przez rok z kawałkiem. Sprzedaję gdyż zamknąłem działalność i nie jest mi potrzebny.
      Jest to cały komplet palnik + podajnik + zbiornik na pellet + dodatkowo flansza montażowa dystansująca.

Naprawdę mogę polecić kto zastanawia się nad kupnem to tylko z obrotową komorą spalania. Raz dopłacamy za lepszy palnik i możemy palić tańszym pelletem i tym samym zaoszczędzić na opale. Ta inwestycja napewno się zwróci.
    • Przez mrtur
      Sterownik pracował 1 sezon grzewczy. W 100% sprawny.

Link do aukcji
      https://www.olx.pl/oferta/ecoster-200-plum-panel-pokojowy-sterownik-CID628-IDGdMuA.html
    • Przez mrtur
      Zestaw pracował 4 sezony grzewcze. Regularnie serwisowany w 100% sprawny.
      Dodatkowo dokładam czujnik temperatury spalin.

Link do aukcji
      https://www.olx.pl/oferta/palnik-rotary-kipi-8-36kw-full-zestaw-sterownik-czujniki-podajnik-CID628-IDGdNkB.html
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.