Skocz do zawartości
kks1

Kupię iryd mz lub krypton 340

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie  kupię taki sterownik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Michal992
      Kupie kocioł na pellet o mocy 10-15kw warunek nie stary max 5 lat,jak ktoś ma proszę pisać.
    • Przez Tomasz5367
      Witam wszystkich mam problem z modółem grzejnikowym do centralnego ogrzewania. Mianowicie nigdzie nie mogę go znaleść żeby go kupić, gdyż stary przepuszcza wode na nakrętkach przez oringi. Jest to grzejnik sprzed 25 lat i wszystkie części wydaje mi sie że już nie jest produkowane, choć nie jestem pewien. Załączam zdj jak to wygląda i o co mi chodzi. Te nakrętki są przykręcane kluczem 27, a średnica węży do podłączenia do modułu mają 12mm inaczej 0,5 cala. Może ktoś ma do sprzedania w dobrym stanie albo ktoś wie gdzie to zamówić lub gdzie kupić. Pozdrawiam 

• Przez Meon
      Witam,
      kupię sterownik, jak w temacie.
      Na nowy trochę mi za drogo, to używany szukam :)
    • Przez Dyzio997
      Witam,
      Chętnie odkupie moduł internetowy ETH-01C do sterownika SKZP-02. Jak ktoś ma na sprzedaż proszę o wiadomość lub post w tym temacie.
      Pozdrawiam
    • Przez Scichy
      Kupie taki podajnik jak na zdjęciu bez silnika najlepiej 

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.