Skocz do zawartości

Deafnezz
Wiadomość dodana przez marcin,

W temacie dyskutujemy wyłącznie o polecanych aktualnie ekogroszkach (zalety, wady, jakość, cena). Wszelkie ogólne dyskusje proszę prowadzić np: Ogólnie o cenach opału itp... i podobne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

@PtasznikoNie licz, w tym czasie są Ogrodnicy i Zimna Zośka. Chyba że ta fala ochłodzenia to właśnie teraz jest i w maju już jej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2021 o 16:29, Ptaszniko napisał:

Panowie czy kurierzy z firm transportowych mają wózki elektryczne? Spotkał się ktoś z takim udogodnieniem? Pytam, bo zawsze jest problem z wytarganiem palety z auta na podjeździe ze spadem.

U mnie raz był z elektrycznym paleciakiem, chyba to był kurier z Poczty Polskiej (ale pewien nie jestem). Nawet rozmawiałem z nim na temat tego paleciaka, bo wygoda to jest niesamowita i mówił, że od pewnego czasu już tylko takie używają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2021 o 18:25, slawekry napisał:

Ja wczoraj zamówiłem POWER MAX po 900 jestem mega zadowolony z ceny

Dotarł, otwierałeś może worek? Jakieś pierwszy rzut oka mógłbyś opisać. Jestem zainteresowany tym towarem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja biorę na pewno 4 tony Ekopower luzem bo blisko i mam gdzie trzymać. Moc ok, tak jak chwałowice, może troszkę mocniejszy, ale popiołu o wiele mniej. 

Ale jeszcze 4 czegoś też bym zamówił... Myślę nad chwałowicami... Teraz 675 zł a 3 tygodnie temu byl po 624,84zł luzem prosto z kopalni. 

Screenshot_20210424_005744_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Oldek napisał:

Dotarł, otwierałeś może worek? Jakieś pierwszy rzut oka mógłbyś opisać. Jestem zainteresowany tym towarem !

Bardzo ładny jak zawsze suchy po niedzieli wsypię do zasobnika mam nadzieje że nie będzie tyle kamieni co w ecodesign i mniej sadzy,  dwa i trzy sezony temu byłem bardzo zadowolony z POWERMAX 

IMG_20210424_111119 (2).jpg

IMG_20210424_111332 (2).jpg

IMG_20210424_111309 (2).jpg

IMG_20210424_111127 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chociaż suchy jest, a do mnie dojechała 1tona od Brody z Będzina, mokry jak gnój. Nie polecam i sam więcej od niego nie kupię. IMG_20210424_123442.jpg.d55e51519dc5eba371d41fd8f598c2fd.jpgIMG_20210424_115036.thumb.jpg.2d491f1a3298782076c388ece307435d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czesławza coś takiego powinien być zakaz handlu wszelkim towarem do końca życia. Jak nie potrafi zabezpieczyć towaru przed warunkami atmosferycznymi i po tygodniu opadów pakuje to gówno w worki i sprzedaje, to jest zwykły kanciarz, cham, kombinator itd co najgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, HarryH napisał:

Kamień?

 

Screenshot_20210424-120445_Chrome.jpg

Jak ty to wypatrzyłeś  aż z ciekawości poszedłem sprawdzić i bingo to nie węgiel  ale też nie kamień jakaś grudka tak czy siak szacunek  dla kolegi  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę kamyczków na zasyp 6-7 worków można wypatrzyć, ale sumarycznie jak dotąd nie miałem z nimi problemów. Popiołu i tak jest mniej niż z Chwałowic czy Karlika. Za to sadzy absolutnie żadnej, wystarczy przeszczotkować wymiennik 2 razy/sezon, choć mam poziome półki (Defro Komfort Eko Lux). Ważąc wszystko - znów go kupię, jeśli trochę cena się urealni w jakiejś letniej promocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgiel na giełdzie jest 2 razy droższy, niż w zeszłym roku. 699 pln/tonę raczej już nie wróci. A i jakość Jowisza z zeszłorocznych wakacji mogła trochę odbiegać od normy na +, skoro zużycie mam na poziomie węgli "wysokokalorycznych". Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tak. Właśnie w takim celu go niedawno zakupiłem, palę nim obecnie i na taki czas jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2021 o 11:13, HarryH napisał:

A i jakość Jowisza z zeszłorocznych wakacji mogła trochę odbiegać od normy na +

Sam kupuje z Atexu węgiel dłuższy czas, więc to nie jest jakies mocne narzekanie, jednak patrząc na węgiel z ubiegłego roku i na dostawę z lutego, to stara dostawa miała dużo mniej popiołu, była sucha. Różniła się także certyfikatem ze strony. W ubiegłym roku był słabszy (coś koło 24Mj) a ten z lutego ma niby 24950, czyli prawie 25Mj. Dojechał także dość mokry. Dalej w kotle jest w miarę czysto, szaro, ale jednak popiół wyrzucać trzeba częściej. Dla mnie to nie jest problem, jednak należy to zauważyć ?. Obecna cena trochę poszybowała, więc czekam na jakąś promocję. Pewnie 699 nie wróci ale nadzieją żyć trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Coś, ktoś podpowie o karliku w tym sezonie?? Warto kupić?? Ile popiołu i czy spała się dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.