Skocz do zawartości

Deafnezz
Wiadomość dodana przez marcin,

W temacie dyskutujemy wyłącznie o polecanych aktualnie ekogroszkach (zalety, wady, jakość, cena). Wszelkie ogólne dyskusje proszę prowadzić np: Ogólnie o cenach opału itp... i podobne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.05.2020 o 00:36, marcus312 napisał:

Pierwsza tona tyle kosztuje  jak bierzesz więcej ton to jest obniżka 50 zł taniej taka promocja jest teraz . czyli pierwsza 870żł  i kolejne po 820 zł .

Jest jeszcze ta promocja? Jak dodaję do koszyka 3 tony, to cena się nie zmienia i wychodzi po 870.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2020 o 00:36, marcus312 napisał:

Pierwsza tona tyle kosztuje  jak bierzesz więcej ton to jest obniżka 50 zł taniej taka promocja jest teraz . czyli pierwsza 870żł  i kolejne po 820 zł .

Piszesz o Atex Ecosaun?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak atex  ecosun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zadzwonić na infolinie .

Edytowane przez marcus312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sambudrol - cd. Po pozytywnej opinii na temat Ecodesign przyszedł czas na kolejny, maj jeszcze wymagał rozpalenia i wygrzania poniemieckich murów. Sambudrol PowerMax - potwierdzam wszystkie złe rzeczy, o których czytałem na tym forum. Spieka się i popiół i żużel, pierwszy raz w życiu zobaczyłem niedopalony koks w popielniku. Korekcja powietrza niewiele daje. Do retorty nowego Defro ten węgiel po prostu się nie nadaje. Cena obecnie  969 PLN/tonę, na szczęście kupiłem tylko worek na składzie Sambudrolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przed chwilą kupiłem 2 t. ecodesign z sambudrolu. 2 tony bo prowadzą jakąś dziwną politykę sprzedaży. W poprzednim sezonie kupowałem pierwszy raz i dostałem 2% rabatu, groch mi pasował więc chciałem domówić, ale okazało się że to już nie pierwszy raz i 2% rabatu nie dostanę, więc kupiłem drugą partię na żonę i dostałem 2% rabatu. Groch mi super pasuje (oprócz worków), ale aby wykorzystać bony rabatowe musiałem kupić na siebie i żonę. I ponownie dostanę bony rabatowe i powtórka z rozrywki. Nie ma polityki lojalnościowej ani rabatu za zakup X ton opału, tylko bony rabatowe po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecodesign jets faktycznie taki dobry jak można o nim poczytać, czy to w większości kryptoreklama? Chcę go wziać 2-3 tony, albo KGM GOLD. Wygladaja podobnie pod względem parametrów i ceny.

Na lokalnym składzie mam pieklorza, ale nie za rewelacyjnie mi się spalał w poprzednim sezonie, sporo spieków było, popiołu też nie mało, a cena porównywalna do kgm i ecodesign.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł do mnie ekogroszek z KGM. Poniżej kilka fotek. Szaleństwa nie ma, nie jest suchy, najlepiej chyba wygląda 29. Biorąc pod uwagę ostatnie mocno deszczowe tygodnie - nie jest tragicznie. Z worków się nie leje, ale węgiel wilgotny jak na zdjęciach. Na plus na pewno worki - w tym roku mocniejsze, w tamtym roku przy ładowaniu do piwnicy rozerwało się kilkanaście, w tym roku chyba tylko ze dwa... Skorzystałem ze Złotej promocji -100zł dlatego zamawiałem tak wcześnie. Czy dobrze? Okaże się w sezonie, na tę chwilę oczywiście nie wypowiem się na temat jak się pali, ile popiołu gdyż nie palę jeszcze tym węglem. Mam jeszcze kilka worków suchutkiego PowerMAX a mam nadzieję na dniach zakończę sezon...

 

IMG_6534_28MJ.JPG

IMG_6536_29MJ.JPG

IMG_6537_26MJ.JPG

IMG_6539_28MJ.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ptaszniko napisał:

 Mnie też taka polityka ATEXu mocno dziwi, ale oby ekogroszek mieli dobry.

Jak dla mnie jedyny plus tego opału, to tylko waga 20kg. Za te pieniądze nie może być dobrego opału. Podobne parametry ma czarny-piorun i jest w cenie 800 zł. Ja w poniedziałek zamówiłem Ecodesign i już dziś dostałem sms od PP S.A. że przesyłka do mnie jedzie. Co dojdzie, pewnie jutro zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, HarryH napisał:

To powinien być standard a nie extra kasa.Jak pisałem wyżej na lokalny składzie kupuje i jest suchy jak pieprz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie paliłem huskim, czarny piorun palił się u mnie dobrze, jest jeden problem ma dużo popiołu, więcej niż piszą na opakowaniu, mi wychodziło ponad 0%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.