Skocz do zawartości
altoro

Sprzedam Podajnik Ardeo Iron R 15 kW

Rekomendowane odpowiedzi

Roczny palnik do kotła, na gwarancji. Palnik całkowicie żeliwny, przepracował 1 sezon grzewczy ( przepalił około 4 t. ekogroszku) Bez śladu zużycia, dodatkowo ślimak stalowy zamontowany w podajniku( ciszej pracuje, nie mieli opału) z obrotowym rusztem, spala bez problemu gorsze paliwa . Półautomatyczne czyszczenie. Cena 1500zł

IMG_20191106_173335.jpg

IMG_20191218_152111.jpg

IMG_20191218_152225.jpg

Edytowane przez altoro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu sprzedajesz.Zmieniasz polnik na sv 200?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, już zmieniłem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ardeo iron bardzo dobry palnik ,ze stalowym ślimakiem ,miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez adamu
      Witam ,
      czy po sezonie grzewczym byłby ktoś chętny na takiego potwora , u mnie dom  500m2 ogrzewane 250m2 ? Może do jakiegoś zakładu produkcyjnego się przyda?
      Kocioł z 2017r. założony palnik 25kw dorzucam dużą eko 35kw , w zestawie ruszt awaryjny , sterownik z zapalarka i wszystko to co było z kotłem .
      Planuję wymianę na coś mniejszego . Ceny nie potrafię podać na tą chwilę , nie wiem sam jak wycenić kocioł używany po 3 sezonach grzewczych...
    • Przez palacz66
      Witam.
      Sprzedam Ecoster200 Plum. 
      Współpracował z palnikiem Kipi. 
      Używany ok półtora roku. 
      Zainteresowanych zapraszam na PW. 

• Przez andrzejk82
      Sprzedam siłowniki do zaworów
      Esbe ARA661 w cenie 350zł +koszt wysyłki pocztą polską na koszt odbiorcy
      Afriso ARM343 proclick w cenie 250zł +koszt wysyłki pocztą polską na koszt odbiorcy
      Oba siłowniki nowe, nigdy nie zamontowane. Pochodzą od montażysty, który miał dokończyć zapłaconą robotę i zamontować siłownik na zaworze. Do zaworu Honeywell przywiózł te 2 siłowniki, które oczywiście nie pasowały. Miał przyjechać ponownie z dobrym siłownikiem i tyle go widzieli. Siłownik musiałem kupić za własne pieniądze, więc te bez skrupułów sprzedam, niestety bez paragonów (czyli bez gwarancji producenta)
      Zawartość przedstawiają zdjęcia.
      Sam udzielam gwarancji rozruchowej na 7dni (i ani dnia dłużej) od dnia odbioru paczki. 
      Więcej info dla zainteresowanych na PW. Ewentualny odbiór osobisty w Łodzi okolice Rynku Bałuckiego

• Przez kris46
      Sprzedam sterownik SKZP-02 w wersji F,.Sterownik jak nowy ,użytkowany tylko miesiąc.Cena 700 zł.Kontakt  885 810 875
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.