Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mareks26
      Witam! Pytanie dotyczyć będzie pieca, a właściwie może i sterownika. Piec sas bio spark 12 kv ze sterownikiem tech st-580 z PID. Temperatura zadana na kotle 60 stopni, temp cwu 45 stopni, od półtorej doby piec nie przechodzi w stan czuwania tylko pracuje ciągle, a na wyświetlaczu sytuacja tego typu, że temp zadana wskazanie 58 stopni po czym za ok 10-15 min wskazanie to np. 38 stopni. Podobnie z wodą, podgrzewa prawie do temp zadanej po czym za chwilę wskazanie sterownika jest niższe o np.2-3 stopnie. A przy tym wszystkim grzejniki i podłogówka grzeją, a woda jest ciepła. Czy ktoś miał podobny problem i pomoże czy najlepiej kontaktować się z serwisem?
    • Przez djwislak93
      WITAM, posiadam kocioł tak jak w tytule i mam taki mały problem . Temperatura bardzo skacze mi na grzejnikach. Jak chodzi tylko podlogowka 28 stopni i grzejniki na 40 wykres w nocy pokazuje ze wszystko chodzi stanilnie pozniej jak zalaczy sie bojler zaczyna sie problem dlaczego sie tak dzieje .? Sa zawory czterodrozne czas pracy pompy 5 minut postoj 15 . 
    • Przez Superkiel11
      Cześć wszystkim , od kilku tygodni posiadam piec SAS BIO COMPACT 10 kW i próbuje go rozgryźć . Mam pokojowy regulator Tech ST 292 , ustawiona temperaturę 20 stopni w godzinach 6-22 i 18 stopni 22-6 spalanie przy dodatnich temperaturach  i Podgrzewaniu wody do 60 stopni ,spalanie około 25-30 kg dziennie . Proszę o wrzucenie waszych ustawień Pieca wraz z dziennym spalaniem . Pozdrawiam
    • Przez Hosse
      Szukam właścicieli kotłów Sas bio efekt 17kw mam parę pytań odnośnie sterownika
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.