Skocz do zawartości
aga16014

Junkers Bosch Condens GC2300W dopełnianie wody

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć w którym miejscu na załączonym obrazku znajduje się zawór którego się odkręca aby ,, dopełnić bary''?

20190715_190639[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żaden z z tych zaworów !

Z instrukcji 

Cytat

Do napełniania i opróżniania instalacji zamontować we własnym
zakresie (inwestor) w najniższym miejscu instalacji zawór napełniająco-spustowy).

Czyli gdzieś niżej na rurze powrotnej od CO powinien być taki zawór napełniający, dodatkowo powinien być otwarty zawór na prawej skrajnej rurze miedzianej, ten bez pokrętła pod pod samym kotłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez pmonsky
      Cześć,
      prośba o pomoc. Chodzi o piec jak na zdjęciu.
      Temat dotyczy wygrzewania wylewki. W protokole mam informację, że system powinien pracować z temperaturą 50 st. lub swoją maksymalną. Jestem na 4. dniu wygrzewania i temp. ustawiona na 50 st. Czy ustawiać więcej? Jeśli tak, to jaką wartość można bezpiecznie ustawić? Instrukcja do pieca została u hydraulika, a on sam jest na urlopie przez co nie mam z nim kontaktu i nie mam jak tego zweryfikować samemu.

• Przez Dawid1234
      Dzień dobry, 
      Zamontowany został pięć junkers 24 kw, grzać ma wodę w wymienniku 140 litrow, oraz grzejniki w domu dwukondygnacyjnym ok. 200m użytkowe.. Podłogówka jest ok 40 m kwadratowych i nie jest używana cały czas-używane są grzejniki aluminiowe. 
      Pytanie moje dotyczy czy powinna zostać zamontowana pompa obiegową aby pomogła w pracy kotła. Pompa cyrkulacyjna jest zamontowana. Natomiast pompa do obiegu wody w grzaniu nie. 

Proszę o odpowiedź, jestem zielony w tym temacie
    • Przez annc
      Hej
      Czy mógłby ktoś napisać jakie dane da się w praktyce wyciągać z junkersa (najlepiej cerapur  smart) poprzez MB-LAN2 ?
      Najbardziej interesuje mnie czy jest zużycie gazu i ilość włączen palnika/modulacja..... 
      W necie strasznie ogolnikowe  opisy

Z góry dzięki 
    • Przez MajkB
      Witam
      Byłem już zdecydowany na wybór pieca gazowego tj. Junkers Cerapur Smart ZSB 24-5C GZ 50, ale sprzedawca zachwala mi bardzo DE DIETRICH EVODENS 25kW. Cena jest porównywalna jeżeli do Junkersa doliczymy moduł i regulator. O ile Junkers jest sprawdzony i generalnie opinie ma dobre, to o Dietrich Evodens nie mogę znaleźć opinii. Czy ktoś może ma jakieś opinie odnośnie kotła De Dietrich, ewentualnie potrafi doradzić co przemawia za jednym lub drugim?
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.