Skocz do zawartości
Juzef

Kotły na Błękitny Węgiel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy taki ale też biały nalot miałem przy spalaniu owsa a właściwie tego co z niego zostało po uczcie wołka zbożowego. Podobnież po spaleniu węgielków a właściwie koksików odsiewanych z popiołu, jak eksperymentowałem z szerokością rusztu.  Z ciekawości zapytam, czy ten kolor to jasny pył czy sama blacha ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wyglada mi na pyl. Kociol, ktory siedzi w podtrzymaniu… Niecodzienna sprawa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście na filmiku słabo widać, to jest taki bardzo delikatny biały nalot.

W zasadzie nie ma czego czyścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby nie być gołosłownym wrzucę kilka fotek po spalaniu wspomnianego wcześniej owsa

IMG_20190225_155125.thumb.jpg.f33d535506c7930a08522e8bf248b4cc.jpg

IMG_20190225_155240.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.06.2019 o 14:56, SONY23 napisał:

Ale o czym koledzy dyskusja. Skoro są kotły na zwykły węgiel w 5-ej klasie to po co komu tak samo drogi albo jeszcze droższy kocioł na cudowne, w dodatku dwa razy droższe paliwo od monopolisty ? Setny raz powtórzę. Kowale zrobili kocioł w piątej klasie do zwykłego węgla a naukowcy zrobili dwa razy droższe paliwo, do którego też potrzebny kocioł z papierami. Jakie wnioski ?

Wnioski takie że jak maja takie wykształcenie jak mój syn prawnik to nie dziwię się że niczego tzw naukowcy niczego nie potrafią tak jak ten mój kompletne dno faceta tj w znaczeniu faceta po studiach , gwoździe nie jest w stanie wbić a co dopiero myśleć logicznie ,toć to takie lemingi prostackie z papierkiem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, berthold61 napisał:

Wnioski takie że jak maja takie wykształcenie jak mój syn prawnik to nie dziwię się że niczego tzw naukowcy niczego nie potrafią…………………………………………………………………………………………. gwoździe nie jest w stanie wbić a co dopiero myśleć logicznie.

Coz… Chyba nie sprawdziles sie jako ojciec :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 3 synów i ci dwaj zrobią wszystko ale ten najmłodszy nigdy żyłki do robótek nie miał i nie chciał no bo przecież on sie uczył prawa nie po to by zapieprzać od tego są inni , lepsze już jakieś energy 2000 paby ot nowoczesne lemingi co zrobisz .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś wzięliby w kamasze i naprostowali horyzonty a teraz męcz się sam tatuśku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi