Skocz do zawartości
HESmichal

Sprzedam zestaw dla serwisantów kotłów gazowych oraz peletowych Afriso

Rekomendowane odpowiedzi

6500 Cena do negocjacji !!! Przedmiotem ogłoszenia jest zestaw dla serwisantów kotłów gazowych oraz peletowych . Prezentowany zestaw ma status przedmiotu używanego natomiast został użyty tylko raz przy kotle gazowym jako forma pokazu dla klienta . Zestaw posiada wszystkie deklaracje zgodności oraz certyfikaty . Zestaw dwa lata temu kosztował 10 000 zł brutto W skład zestawu wchodzą : - analizator spalin w raz z całym osprzętem - detektor wykrywania nieszczelności gazu - drukarka bluetooth - manometr cyfrowy z najwyższym zakresem Cały zestaw to produkty najwyższej klasy jeśli chodzi o firmę Afriso Więcej informacji pod numer tel 794 707 638

20180919_105821.jpg

20180919_105901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JustynaD
      Sprzedam Kipi 20 Kw na gwarancji używane mało tydzień czasu, ze sterownikiem, podajnikiem. W dobrej cenie, ktoś chętny. 

• Przez ronin666
      Witam szanownych użytkowników sterownika Skzp,mam taki do sprzedania,wersja podstawowa bez czujnika spalin
    • Przez radoslavus
      Witam, na zbyciu mam dmuchawę WPA 120 firmy MplusM z silnikiem 75 W. Dmuchawa pracowała w kotle od 2013 do 2017 r. (tylko zimą) czyli 4 sezony grzewcze. W dmuchawie założyłem nowy kondensator, stary mogę dołączyć bo też jest sprawny. Cena jaką mnie interesuje to 100 zł wraz z przesyłką paczkomatem. Dmuchawa posiada klapkę z odważnikiem (nie zacina się i luźno chodzi). Sprzedaję bo w poprzednim sezonie zmieniłem palnik i w zestawie była dmuchawa, a moja leży ciągle w szafie. Polecam w razie pytań 514798679.

• Przez Techmik
      Witam, sprzedam Internetowy moduł WIFI RS ( ST-5060 RS) firmy Defro
      użytkowany rok czasu, na gwarancji Koszt 750 zł
      Więcej informacji udzielę telefonicznie
      nr kom 507 830 880

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.