Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

wemibo

Sprzedam Kocioł MPM dolnego spalania (dolniak) o mocy 12-14kW

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam używany kocioł MPM dolnego spalania (dolniak) o mocy 12-14kW. Kocioł w stanie idealnym (technicznym i wizualnym), zakupiony w listopadzie 2015 roku. No prawie idealnym - bo czołowa szamotka się nieco ukruszyła.
Pięcioletnia gwarancja fabryczna (a więc jeszcze dwa lata gwarancji fabrycznej). W kotle zamontowany jest palnik wirowy.
Gratis dodaję regulator/miarkownik ciągu, kilka płytek szamotowych (poprzedni palnik).

Mogę tanio odsprzedać osprzęt do kotła - solidne rury kominowe z regulowanymi kolankami, pompkę CO, sterownik, filtr, etc.
Sprzedaję ze względu na zmianę rodzaju ogrzewania (gazowe), jestem bardzo zadowolony z użytkowania tego kotła.

Odbiór osobisty Mrozy (koło Mińska Mazowieckiego), pomoc w załadunku.

Cena 2600zł do negocjacji.

Link do ogłoszenia na Olx:

https://www.olx.pl/oferta/kociol-mpm-dolnego-spalania-dolniak-o-mocy-12-14kw-CID628-IDvvoVH.html#32e484ad2b

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Aktualne.  Cena 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieaktualne (sprzedany).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez koyot
      Kocioł SAS model NWG o mocy 17kW.
      Po 5 sezonach użytkowania sprzedaję, gdyż skorzystałem z dofinansowania do pieca na pellet.
      W/w piec zakupiłem w sierpniu 2013 roku (f.v. w zał.),
      Mam również pompę grundfos, miarkownik, termometr, sterownik oraz zawór czterodrogowy.
      Piec uniwersalny, w pełni sprawny. Przygotowany do transportu.
      Zdjęte osłony i otuliny.
      Wyposażony w miarkownik ciągu.
      Stan ogólny - dobry.
      Transport: we własnym zakresie.
      Więcej informacji pod nr. tel.515133737
      https://www.olx.pl/oferta/kociol-sas-nwg-17kw-CID628-IDvbu3a.html

• Przez segal21
      Sprzedam jak w tytule sterownik Tech K1pv2 z pid,plus orginalna dmuchawa Wpa 120 z chaltromem, plus czujniki ,spalin,pogodowy,pompy itp.Soft ostatni jaki był,lub pod K1pv3,cena 700zł plus wysyłka.Pozdrawiam,Ps.ster chodzil u mnie dwa sezony,wymieniłem na K1prv4.
    • Przez lechumb
      Sprzedam 3 letni sterownik firmy Tech k1pv2 z wgranym softem od k1pv3 plus turbinka. Sterownik z funkcją PID. Zdjęty z pieca Komfort Eko 15kw. Moze pracować na każdym piecu z podajnikiem ślimakowym. 100% sprawny.
      Cena 1000zl.
      Tel. 661 168 996
    • Przez smok
      Sprzedam kocioł gazowy Beretta Kompakt 2  24Si wraz z regulatorem pokojowym Weekly.Kocioł sprawny , jednak ma do wymiany nagrzewnicę,raz na dwa tygodnie trzeba dopuszczać wody.Kocioł jednofunkcyjny z otwartą komorą spalania,oraz funkcją podgrzewania wody w zasobniku.Daję do tego rurę i kolanko odprowadzające spaliny z nierdzewki.Cena 100pln. Tylko odbiór osobisty.Tel.884119846
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.