Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

EdytaMaz

Zlecę Zlecę montaż kotła pelletowego w okolicy Suwałk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Zlecę montaż kotła pelletowego wraz z wkładem kominowym rozgarniętemu instalatorowi w okolicy Suwałk. 

W razie zainteresowania proszę o kontakt na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mgs
      Witam,
      Poszukujemy instalatorów lub firm instalacyjnych w rejonie Krakowa i okolic do współpracy przy budowie dydaktycznych pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz urządzeń fotowoltaicznych.
      Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: info@mgs-nauka.com
    • Przez zolbrzuch101
      Witam.
      Kupie usługę doradztwa/projekt modernizacji instalacji c.o. w domku jednorodzinnym 150m2. Instalacja w kotłowni 20m2. Do zaprojektowania:
      - podłączenie pieca MPM DS2 12kW,
      - podłączenie bojlera 150l,
      - wyprowadzenie dla pionu grzejników (bez grzejników) + wyprowadzenie na obwody ogrzewania podłogowego,
      - zestaw zabezpieczeń + sterowanie miarkowaniem ciągu.
      Latem praca na obwodzie piec - bojler, zima pełna instalacja z możliwością odcinania podłogówki.  
      Więcej szczegółów po kontakcie na PW.
      Pozdrawiam,
    • Przez pio92
      Dzień Dobry,

Co prawda nie znalazłem na forum działu, gdzie można by zaoferować ofertę pracy, więc pozwolę sobie spróbować w tym dziale...

Tak więc szukam osoby / firmy, która byłaby zainteresowana wykonaniem instalacji wodno - kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania w starym domu jednorodzinnym w Niemczech.
      Wykonawca powinien zapewnić materiał.
      Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość lub post w tym temacie.

Jednocześnie jeżeli ktoś zna strony, gdzie ogłaszają się typowo hydraulicy / instalatorzy, to proszę dać znać.
      Pozdrawiam, Piotr
    • Przez Krasnal
      Muszę  zrobić serwis pieca na ekogroszek (Galmet KWP25)
      Firma, która mi to zakłądała i serwisowała już nie działa niestety - muszę znaleźć coś nowego.

Przy czyszczeniu pieca zauważyłem dziury w talerzu lub wianku (nie jestem w stanie dokładnie stwierdzić w czym bez rozebrania)

https://goo.gl/photos/SNqLvvUNwBDvqgKg8

Najprawdopodobniej do wymiany jest Talerz, Wianek, Dekiel i na pewno jakieś śruby (które się rozlecą w czasie ruszania zestawu paleniska)

Okolice Zabrza

• Przez crook
      Witam.
      Potrzebuję bardzo dobrego spawacza do przeróbki mojego kotła DEFRO AKM 22kw.

Przeróbka ma polegać na powiększeniu otworu podajnika na ścianie tylnej kotła, w tym miejscu jest płaszcz wodny, więc spawanie na szczelność.

Kocioł pracuje w instalacji otwartej.

Miejsce wykonania usługi to woj. podlaskie, miejscowość

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.