Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kociołki gazowe żeliwne stoiące tzw. słupki


audikom

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o informacjie w temacie:

Kociołki gazowe żeliwne stojące tzw. słupki

Czy ktoś używa/używał ,zna producentów którzy produkowali i ma opinie o tych kociołkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co jest, nikt nie używał, nie zna producentów,typów i opinii o kotłach stojących żeliwnych tzw słupkach

Czy lenistwo w narodzie i poklikać się nie chce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audikom napisał:

Czy lenistwo w narodzie i poklikać się nie chce 

Widać że żeś nieodrodną częścią tego narodu, sam sobie poklikaj i poszukaj - to wszystko już dane historyczne, nikt w UE nie produkuje takich kotłów.

Dawno, dawno temu każdy producent miał takie kotły w swojej ofercie, kotły nie do zdarcia, ale palące gazu ile Bozia da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poklikałem i szukałem,nie szukam nowych bo wiem że nie produkują

Chodzi mi właśnie o opinie jak piszesz historyczne o markach/typach,bo jak trafię na taką używkę chcę wiedzieć  co warta

Używam takiego jestem zadowolony i szukam coś na rezerwę

Nowocześniejszych nie chcę,za duże koszty montażu i eksploatacji , a oszczędności nie wiele

Sam piszesz  "kotły nie do zdarcia, ale palące gazu ile Bozia da" ta część o zużyciu gazu jest nie słuszna

Po dokładnym rozpoznaniu w necie nowe dają maks 20% oszczędności,jednak zazwyczaj średnio za sezon ok.10%, plus drogie awarie po gwarancji, powoduje że nigdy nie zwraca się nawet połowa  kosztu inwestycji

W tym temacie:

 omówione jest właśnie zużycie za sezon

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.