Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem że dużo sobie życzysz za używany kociołek i będziesz miał ciężko , ja za kocioł z 2015 zawołałem z ceną 1/3 nowego i poszedł bez wywieszania ogłoszeń w dwa dni .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kocioł sprzedany.

Posiadam do sprzedania pozostałości po kotle:

Powrót wody ciepłej do kotła z zaworem czterodrożnym regulowanym ręcznie+ kolanka, nyple, śrubunki  - 350 złotych;

Regulator ciągu powietrza 3/4" do kotła Honeywell używany - 100 złotych;

Regulator ciągu kominowego DARCO okrągły średnica 80 mm (jeszcze ponad 1 rok gwarancji) - 150 złotych;

Obejście pompy 6/4" -160 złotych;

Regulator temperatury PK -20 - 70 złotych.

Tel: 607 663 441

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zieciu971
      Sprzedam sterownik zaworu mieszającego TECH St61 v4, jedno sezonowy, sprawny, możliwość wysyłki.
      Cena 300zł
    • Przez Zieciu971
      Sprzedam używany dwa sezony grzewcze sterownik St 48 zPID, sterownik sprzedaję z obudową metalową zdemontowaną z pieca, kostkami przyłączeniowymi bez czujników. Dla zainteresowanego podeślę przykładowe współpracujące z nim czujki. 
      Cena 500zł
    • Przez wemibo
      Sprzedam używany kocioł MPM dolnego spalania (dolniak) o mocy 12-14kW. Kocioł w stanie idealnym (technicznym i wizualnym), zakupiony w listopadzie 2015 roku. No prawie idealnym - bo czołowa szamotka się nieco ukruszyła.
      Pięcioletnia gwarancja fabryczna (a więc jeszcze dwa lata gwarancji fabrycznej). W kotle zamontowany jest palnik wirowy.
      Gratis dodaję regulator/miarkownik ciągu, kilka płytek szamotowych (poprzedni palnik).

Mogę tanio odsprzedać osprzęt do kotła - solidne rury kominowe z regulowanymi kolankami, pompkę CO, sterownik, filtr, etc.
      Sprzedaję ze względu na zmianę rodzaju ogrzewania (gazowe), jestem bardzo zadowolony z użytkowania tego kotła.

Odbiór osobisty Mrozy (koło Mińska Mazowieckiego), pomoc w załadunku.
      Cena 2600zł do negocjacji.
      Link do ogłoszenia na Olx:
      https://www.olx.pl/oferta/kociol-mpm-dolnego-spalania-dolniak-o-mocy-12-14kw-CID628-IDvvoVH.html#32e484ad2b
    • Przez shadowww82
      Witam jak w temacie mam na sprzedaż używany jeden sezon sterownik tech st40
      Cena 300

• Przez Darbatt
      Witam. Mam do sprzedania kompletny regulator Pluma ecomaxx 800 R3 z zestawem czujników. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Wszystko sprawne oczywiście.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.