Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Karlik Ekogroszek - nowy towar PGG


hajtaler428

Rekomendowane odpowiedzi

A to takie dziwne? Nowy towar, brak opinii to każdy się czai. Niech się pojawią opinie że dobrze się spala a będzie to samo co z Retopalem i miałem.

Ciekaw jestem czy doczyścili tego Karlika bo te 2 miesiące temu jak odbierałem to luzem z kopalni to strasznie dużo miału było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to bym sie nie martwił,zawsze w sklepie @ towar reklamowac mozna, miałem tak w czerwcu z Retopalem , przyszły 2 palety , worek otwarty z pierwszej ,super groszek, z drugiej po otworzeniu worka ukazalo sie w zawartosci sporo miału , juz na oko wiecej niz dopuszczalne 15% .Zrobilem zdjecia ,wysłalem do sprzedawcy mailem.Przyjechali ,przesiali na sicie 6  jeszcze jeden wybrany losowo worek ,potwierdzona takze zwiekszona ilosc podziarna ponad normę..Przeprosiny ,protokół, do tygodnia przywieziono inna palete.Troche to trwało,dobrze ze to było lato ,przed sezonem.W ich interesie jest sprzedawac ekogroszek o normatywnych parametrach , .bo opinia...kłopot z wyjazdami na reklamacje.

Tu jest ta przewaga nad składem wegla u pana Józka, gdzie reklamowac zawartosc, kalorycznosc ,wilgotnosc, kamienie.. jest trudno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie to wygląda. Teoria na korzyść Karlika, cena ok dopłacę - tylko czy szary przeciętny użytkownik zauważy różnię ?
Kupić nie kupić o to jest pytanie.

Okolice 18.00 a na stanie 7T Karlika i 0T Retopala - to tez daje do myślenia. Więcej takich strachliwych jak ja :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retopal to od poniedziałku w workach nawet o 7 nie widziałem. Więc chyba chcą przekonać do nowego towaru i tylko to w workach wypuszczają. W sumie różnica tylko kilkadziesiąt zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma u siebie już ten nowy ekogroszek i może coś więcej napisać?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik - to prawda że jest wilgotny ale dodatkowo natknąłem się układając wczoraj w piwnicy że niektóre worki wypełnione są całe drobną frakcją do 10 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja brałem 750 kg pierwszego dnia jak wstawili do sklepu. W sierpniu była bardzo ladana pogoda zero opadów dotarł do mnie suchutki wyrywkowo sprawdziłem i otworzyłem kilka worków z dołu ze środka i z góry. Dla mnie jak na razie pod względem wizualnym jest ok jeszcze nim nie paliłem. jak będzie chłodniej i nim napalę to dam znać.

 

pzdr

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Arek, jak popalisz to proszę napisz kilka zdań w temacie. Cena na obecne czasy jest "przyjazna". Myślę że PGG tym produktem zatamowało cenowe wariactwo grochu. W tym sezonie już nie kupię, ale w następnym będę miał Karlika na oku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę powiedziawszy, to jeszcze jej nie ruszałem. Wczoraj odpaliłem kocioł ale co mam w zasobniku tego dokładnie nie wiem (jakaś poprzednio-sezonowa z Prestige mieszanka), na rozruchu poszło mi 30 kg. :(  jak przy -15 za oknem. Przepaliłem pierwszy raz w sezonie grochem bo w soboty ze szwagrem gramy w szachy i nie mam czasu na awaryjne palenie drewnem, a w poniedziałek wracam do drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieki na tą chwilę prawie całkiem znikły pojawiają się wtedy jak kocioł wejdzie na czuwanie a przy tej temp.na dworze to nieuniknione .spalanie dobowe 12,5kg i ma tendencję spadkowa zobaczę jak będzie jutro .cena za tonę 860zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Ja również zamówiłem dwie palety karlika tydzień czekania i towar w domu.Węgiel dość drobny ale suchy.Wczoraj wsypałem worek na próbę dzisiaj sprawdzę jaki jest po spaleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.