Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

JWJ

Sprzedam Klimosz Ling Combi 35 kW żeliwny + zasobnik cwu 250 l

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam kocioł Ling COMBI (żeliwny, z płaszczem wodnym, symbol LC 5 W). Mam go już 10 lat - pochodzi jeszcze klika. Gdyby nie gaz, na który przechodzę, sądzę że 2-gie tyle jeszcze go eksploatowałbym. Wymienione najważniejsze elementy w ub.r.: sterownik + moduł (mam zapas), ślimak podajnika, STB + czujnik, kondensator motoreduktora i wentylatora, deflektor - 4 lata temu. Piec nowoczesny, inteligentny (pełna pogodówka, sterownik RecalArt, na zaworze 4-drogowym). Daje radę ze wszystkim - ogrzewanie domu 250 m2, cwu - wymiennik 250 l. Elektromet-u, chodzi non-stop od zakupu (latem tylko na podtrzymaniu, zasobnik 150 kg ekogroszku wystarcza na 3 tyg. - 3 osoby w domu). Mi pali 5,5-6 t węgla/rok (budynek ocieplony, zimą utrzymuję ok. 22 st. C). Chętnie pomogę z know-how (ustawienia, w tym serwisowe, dobór czasów itp.). Lokalizacja Sochaczew. Cena 3 tys. zł (do negocjacji). Tel. 510 029 627.

20180506_201957.jpg

20180506_202018.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymiennik cwu sprawny - zgodnie z instrukcją - ma co półtora roku wymienianą anodę magnezową

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez koyot
      Kocioł SAS model NWG o mocy 17kW.
      Po 5 sezonach użytkowania sprzedaję, gdyż skorzystałem z dofinansowania do pieca na pellet.
      W/w piec zakupiłem w sierpniu 2013 roku (f.v. w zał.),
      Mam również pompę grundfos, miarkownik, termometr, sterownik oraz zawór czterodrogowy.
      Piec uniwersalny, w pełni sprawny. Przygotowany do transportu.
      Zdjęte osłony i otuliny.
      Wyposażony w miarkownik ciągu.
      Stan ogólny - dobry.
      Transport: we własnym zakresie.
      Więcej informacji pod nr. tel.515133737
      https://www.olx.pl/oferta/kociol-sas-nwg-17kw-CID628-IDvbu3a.html

• Przez segal21
      Sprzedam jak w tytule sterownik Tech K1pv2 z pid,plus orginalna dmuchawa Wpa 120 z chaltromem, plus czujniki ,spalin,pogodowy,pompy itp.Soft ostatni jaki był,lub pod K1pv3,cena 700zł plus wysyłka.Pozdrawiam,Ps.ster chodzil u mnie dwa sezony,wymieniłem na K1prv4.
    • Przez lechumb
      Sprzedam 3 letni sterownik firmy Tech k1pv2 z wgranym softem od k1pv3 plus turbinka. Sterownik z funkcją PID. Zdjęty z pieca Komfort Eko 15kw. Moze pracować na każdym piecu z podajnikiem ślimakowym. 100% sprawny.
      Cena 1000zl.
      Tel. 661 168 996
    • Przez smok
      Sprzedam kocioł gazowy Beretta Kompakt 2  24Si wraz z regulatorem pokojowym Weekly.Kocioł sprawny , jednak ma do wymiany nagrzewnicę,raz na dwa tygodnie trzeba dopuszczać wody.Kocioł jednofunkcyjny z otwartą komorą spalania,oraz funkcją podgrzewania wody w zasobniku.Daję do tego rurę i kolanko odprowadzające spaliny z nierdzewki.Cena 100pln. Tylko odbiór osobisty.Tel.884119846
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.