Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydzielone Z Tematu "protest Przeciwko Polityce Antysmogowej"


Hermogenes

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie musi strzelać wystarczy że będą wiedzieli, " masz taką możliwość i nie zawahasz się skorzystać w razie wtargnięcia ". poz Hermogenes

Mężu widziałeś jaki samochód kupił Kovalsky? Żono daj karabin to go zastrzelę! A jak on strzeli do ciebie? Do mnie to za co?

Dla przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tą bronią ? W USA mają i co ? Myślicie, że przyjdzie do was urzędas i się przestraszy ? Wyślą antyterrorystów... Broń w każdym domu, to największa bzdura jaką możemy sobie zafundować. Zastanawiam się jakie lobby tak ostro w tym kierunku teraz naciska. Chcecie mieć strzelaniny w szkołach, dyskotekach czy na meczach ? Skory wszyscy z kolegów tacy wojownicy, to zawsze można zapisać się do terytorialsów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony widziałeś żeby ktoś normalny zabił dziecko w szkole czy w kinie? A w USA tam co 5 ma coś z głową jakiegoś wirusa i jakoś jest ich pawie 250 milionów. Napisałem wyraźnie niech wiedzą że mam chociaż taką możliwość, nie muszę z tym paradować. poz Hermogenes

To jest spam więc nie oczekuję odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież masz chyba jakąś siekierę ? To też może być groźna broń. Powieś ją na ścianie albo w oknie. Niech wiedzą, że się nie boisz...

Patrzę, że koledzy chyba oglądają Cejrowskiego. Fajne programy podróżnicze kiedyś prowadził ale teraz to już więcej bzdur opowiada niż mądrych rzeczy,chyba i jemu woda sodowa uderzyła do głowy ale w końcu sam siebie nazywa komikiem i akurat z tym mogę się zgodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Patrzę, że koledzy chyba oglądają Cejrowskiego. Fajne programy podróżnicze kiedyś prowadził ale teraz to już więcej bzdur opowiada niż mądrych rzeczy,chyba i jemu woda sodowa uderzyła do głowy ale w końcu sam siebie nazywa komikiem i akurat z tym mogę się zgodzić...

 

No jak bym siebie zacytował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń to jedna rzecz ale jest też świadomość obywatelska. Gdyby ktoś zabił socjalistów takich jak Adi czy Józek to by 110 milionów ludzi ocalił.

 

Gdyby ktoś, chociaż jeden się taki znalazł co by na występach Hitlera głośno powiedział "całuj mnie w dupe wuju, pokaż cycki idioto" to by wojny nie było bo by ludzie na poważnie Adolfa nie brali. 

Dzisiaj my musimy krzyczeć do tych co ustalają prawo "pokaż cycki" gdy widzimy, że opowiada głupoty w dodatku za nasze pieniądze to w większości przypadków pomaga.

 

Cejrowski żyje w różnych krajach o różnym poziomie wolności, więc to co mówi niektórym nie mieści się w głowie bo nigdy wolni nie byli to naturalne. Ja na przykład nigdy nie zjadł bym surowej ryby bo nie mieszkam nad morzem i dla mnie to głupota tak się nie da.

 

Gdy się nie odezwiemy to za smog pobierają opłaty klimatyczne i tak się to kończy, z wymianą kotłów będzie podobnie bo problem jest nadal nierozwiązany czyli m.in. ceny czystszego paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No przecież masz chyba jakąś siekierę ? To też może być groźna broń. Powieś ją na ścianie albo w oknie. Niech wiedzą, że się nie boisz... 

W domu to chyba krzyż się wieszało   :D

 

 

Sony widziałeś żeby ktoś normalny zabił dziecko w szkole czy w kinie? A w USA tam co 5 ma coś z głową jakiegoś wirusa

Prawdopodobnie to jest  brak  wartości religijnych a ponoć bez nich nie da się zbudować zdrowego społeczeństwa i gospodarki   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Cejrowski żyje w różnych krajach o różnym poziomie wolności...

 

A nie w wolnej hameryce? No przynajmniej zawsze taka flaga powiewa u tego patrioty jak jest w TV i wypowiada się na tematy PL.

 

PS. Wpis nie na temat, można wykasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie nie pamiętam czy ewoluowałem od małpy; czy też glinianego dzbanka ( jednak wybieram to pierwsze ). Pamiętam dokładnie że pierwsze co wpadło nam w ręce to był kij lub kość i zapewne nie w celu gry w bambuko.

 Jestem też głęboko przekonany że tak długo jak będą zakazy będą też protesty. poz Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby 20 lat temu ktoś sensownie zakazał produkcji i sprzedaży śmieciuchów i dał zielone światło porządnym DS-om, to dzisiaj nie byłoby tego całego krzyku o smog. To przecież wolność, czytaj wolna amerykanka i kapitalizm doprowadziły do tego, że ludziska pokupowały sobie śmieciuchy z dmuchawami i wypasionymi sterownikami, które spalają gorzej niż konstrukcje sprzed 50 lat.

A wciskanie ludziom kitu, że swobodny dostęp do broni coś zmieni na plus, to już kompletny absurd. Każdy może kupić sobie przecieź broń czarnoprochową i co to zmieni oprócz tego, że ma większe szanse, że sam sobie lub komuś zrobi krzywdę... Możesz być uzbrojony po zęby i nadal będziesz niewolnikiem spętanym przez niewidzialne więzy kredytów, rachunków, hipotek, ubezpieczeń, jawnych i ukrytych podatków i tak dalej... Dzisiejsze zniewolenie jest bardziej perfidne i cyniczne niż kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie w wolnej hameryce? No przynajmniej zawsze taka flaga powiewa u tego patrioty jak jest w TV i wypowiada się na tematy PL.

 

PS. Wpis nie na temat, można wykasować.

Ma chyba kilka domów w różnych miejscach to też kształtuje świadomość. Wielokrotnie w swoich programach pokazywał, że bez nakazów i zakazów da się żyć normalnie a u nas zawsze nałożenie chomąta tłumaczą bezpieczeństwem. Ja swojego psa też trzymam w kojcu dla jego bezpieczeństwa oczywiście.

 

Posiadanie broni jest też oznaką dojrzałości społecznej. Ludzie, którzy są odpowiedzialni mają broń na pewno nie dadzą sobie założyć kagańca, są bardzo proste sposoby demokratyczne na rozwiązanie problemu opresyjnego państwa i posiadanie broni przez obywateli hamuje zapędy dyktatorskie.

Polska ma długie i szerokie tradycje w noszeniu broni osobistej dopiero komuna i socjaliści, którzy bali się ludzi odebrali im broń i wolność zarazem.

 

A sposoby są proste na Islandii jak chcieli się pozbyć Semitów to zakazali obrzezania chłopców, banksterów powsadzali do więzień zrestrukturyzowali sektor bankowy i już nikt nie jest niewolnikiem kredytu. (kredyt to pusty pieniądz bez pokrycia w złocie lub pracy, jest to kreacja pieniądza, stąd kryzysy i łatwość manipulacji)

 

Tylko w Polsce niewolnicy umysłowi zawsze mówią, że się nie da bo niewolnik ma swoją michę łańcuch na szyi wystarczająco długi żeby do ogrodzenia dostać i Pan nie bije za mocno, da się wytrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stanach mają broń, są świadomi i wolni a banksterzy i żydzi robią z tym krajem co chcą. I nieważne czy rzadzą republikanie czy demokraci, to zwykły człowiek jest tylko robolem i ma przysłowiowe g...o do powiedzenia. Kto zrobił tam największy kryzys finansowy od lat ? Ludzie potracili domy, pracę i co, odstrzelili komuś głowę za to ? Broń, to tylko złudzenie i iluzja wolności no i oczywiście ogromny biznes. Może kiedyś jak wojsko i cywile mieli to samo na wyposażeniu, to była to rzeczywiście jakaś gwarancja i obrona przed dyktaturą ale teraz to mżonka. Zobacz ile broni a nawet podziemna armia była w Polsce po drugiej wojnie światowej i na wiele to się zdało. Wujek Stalin nie takie problemy rozwiazywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze rozumiem to jesteście za smogiem czyli przeciwko polityce antysmogowej. Jeśli tak , to co wy robicie na tym forum ?, czyba, źe jesteście 5 kolumną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to jest dziki zachód?

 

To jest wtedy gdy komuniści uchwalają prawo. Kobiety muszą pracować  żeby było co do gara włożyć bo sam facet nie wyrobi bo musi takie duże podatki płacić. Komunistyczny dziki zachód jest też wtedy gdy złodziej okrada sklep codziennie na małą kwotę a właściciel nie może mu odstrzelić łba lub chociaż wystawić zdjęcie mordy złodzieja na wystawę bo łamie prawa bandyty, który go okrada.

To jest właśnie komunistyczny dziki wschód.

 

Polska jest najbardziej rozbrojonym krajem nawet Czesi i Niemcy mają więcej broni o czym to świadczy? O słabości państwa ja codziennie widzę jak obcy szpiedzy za pieniądze napuszczają jednych na drugich.

 

Ja jestem przeciwko smogowi, przeciwko zatruwaniu środowiska, przeciwko zabijaniu zwierząt, przeciwko promieniowaniu elektromagnetycznemu, przeciwko kwaśnym deszczom, dziurze ozonowej, przeciwko wymieraniu gatunków ale niestety jakiś dowcipniś zesłał mnie tutaj na Ziemie i muszę jakoś żyć. Musze jeść, muszę się ogrzać, muszę wychować dzieci, muszę gdzieś mieszkać jednak niestety ten dowcipniś, który mnie tutaj zesłał zapomniał uczynić mnie bogatym żebym nie musiał korzystać ze środowiska, w którym żyję... Resztę co zarabiam zabiera mi socjalizm.

 

USA czy GB takie złe a jednak tam Polacy uciekają najbardziej z tego socjalistycznego raju w jakim żyjemy ciekawe dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy coś nazwać polityką antysmogową żeby rzeczywiście czymś takim była. Rosjanie na nas też nigdy nie napadali, tylko zawsze nas wyzwalali a niemcy nieśli nam chrześcijaństwo i cywilizację, tak jak amerykanie w Syrii czy Iraku demokrację... To, że coś pięknie się nazywa, to nie znaczy, że jest tym rzeczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się na stronach internetowych coraz więcej artykułów na zaproponowany wyżej temat. Można przy tej okazji przeczytać też ciekawe komentarze… A nasza dyskusja schodzi na opowieści o „magiku”, który pokazuje jakichś zakapiorów z końca świata, gdzie ze starych zardzewiałych beczek tłuką jeszcze gorzej wyglądające łopaty i dodaje gadkę, że to recykling :) Filmuje chudą krowę, która skubie ostatnie skrawki trawy na wyschniętej ziemi i stwierdza, że ona ma wolność bo se chodzi gdzie chce :) Przedstawia kobiety z piersiami obwisłymi do kolan, które paluchami grzebią w misce i wcinają jakąś breję oganiając się przy tym od much… a „magik” mówi coś o spokojnym życiu… Można odnieść wrażenie, że kpi z tych osób a przy okazji ma ubaw z oglądających ten „spektakl ględzenia”. Trzeba mieć tylko nadzieję, że nikt nie potraktuje tego poważnie i nie będzie stosował takich wzorców. Autor tych programów mentalnie ze Stanami ma tyle wspólnego co „nirwańscy cyrkowcy” występujący w kowbojskich kapeluszach. Gdyby na Mayflower znaleźli się podobni jemu, to dziś kraj ten cieszyłby się taką samą wolnością jak te chude krowy :)

 

W międzyczasie pojawiła się jednak ciekawa opinia: „Nie wystarczy coś nazwać polityką antysmogową żeby rzeczywiście czymś takim była.

 

Interesujecie się tym tematem już pewnie dosyć długo… Napiszcie jak według Was powinna ona przebiegać… biorąc oczywiście pod uwagę państwo prawa a nie jakąś dzicz czy anarchię nazywaną wolnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w radiu można było usłyszeć wypowiedź Ministra Energii, który powiedział, że będą dążyć do zrównoważenia cen węgla i gazu. Wiele osób na forum napisało, że "przeszedłbym na gaz gdyby cena była podobna do węgla", więc teraz będziecie mieli podobne ceny tzn. obie tak samo wysokie, cieszycie się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Członkowie PiS, którzy jak szarańcza obsiedli po wyborach spółki górnicze z pewnością się cieszą. Wyższe ceny węgla to więcej kasy na zasłużone premie, 13-ki, 14-ki, 15-ki, 16-ki i barburki  :D Suweren musi rozumieć, że im droższy węgiel, nasz skarb narodowy, tym Polska bogatsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi Sony napisz że Twój kredyt to wina banku czy prawdziwej wolności. A skoro się tak mocno dopominasz to mam broń; niestety nie mam pozwolenia na strzelanie do napastników- poza jednym obostrzeniem iż jego broń nie będzie atrapą. poz Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie mam kredytów i kupuję tylko jak mam swoją kasę. Ale na temat banków mam swoje zdanie już od dawna. Dla mnie to delikatnie mówiąc zalegalizowana mafia trzymająca w swojej kieszeni lwią część polityków na całej planecie. Doją nas jak chcą, podobnie jak firmy ubezpieczeniowe i inne korporacje, itp... Posiadanie broni niczego tu nie zmienia. Cały system działa już od dawna jak szwajcarski zegarek i niewiele można z tym zrobić. Pracujemy tak naprawdę może w 50 % na siebie a reszta to haracz jaki z nas zdzierają cwańsi i lepiej ustawieni od nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale banki nie zmuszają do trzymania tam swoich pieniędzy a tym bardziej do kredytów. Można kasę trzymać w skarpecie a kredyt,jak potrzeba,brać w chwilówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Członkowie PiS, którzy jak szarańcza obsiedli po wyborach spółki górnicze z pewnością się cieszą. Wyższe ceny węgla to więcej kasy na zasłużone premie, 13-ki, 14-ki, 15-ki, 16-ki i barburki  :D Suweren musi rozumieć, że im droższy węgiel, nasz skarb narodowy, tym Polska bogatsza!

Ceny węgla są ogólnoświatowe , to są rynki i one decydują ile kosztuje węgiel a nie rząd , rząd ma małe ruchy w tej sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za nowa ekonomia? Nasze kopalnie to własność związków zawodowych i one dyktują ceny dlatego wydobycie się nie opłaca ani tych kopalń nie idzie sprzedać bo jak się pojawi kupiec i widzi, że cały biurowiec to siedziba związku to od razu dziękuje, bo to oznacza szantaż a z szantażem nie wygrasz na rynku, dlatego Niemcom czy Czechom się opłaca bo jak kupią kopalnie u nas to w umowie jest, że wszyscy won a nowy właściciel dopiero zatrudnia załogę i żadnych związków nie ma albo robisz albo do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być, jak się komuś nie podoba niech zmienia pracę. W tamtym roku jak sie nie mylę był strajk górników, że mało zarabiają,ze nie ma premi, ze im źle.

Kurczę idź do "biedronki" kto komu karze być górnikiem.

 

I tak ja płacę za węgiel nie 450zl a 600zł za miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie będą te związki zawodowe kto im zabrania się zrzeszać? Tylko niech to robią za dobrowolne składki i niezależnie od obowiązków pracowniczych. 70 lat naleciałości to są dwa pokolenia przecież oni wszyscy mimo że "prawicowi" wychowani są na socjalistów i tak mają poustawiane głęboko w głowach. Kapitan swoje, załoga swoje a łajba i tak płynie jak nakaże jedynie słuszny naczelny sternik zaburtowy. poz Hermogenes  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.