Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór Kotła Ile Kw?


Grzesiekz182

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam,mam jeszcze pytanie jeżeli mam już założony ten rozdzielacz Tece z pompą czy mogę jeszcze zrezygnować z dwóch obiegów mieszanych chodzi mi oto że grzejnik będzie w łazience tylko do szuszenia ręczników więc nie potrzrebuje żeby był bardzo gorący w garażu też nie będę za bardzo grzał czy jest sens robic dwa obiegi mieszane czy kocioł gazowy ma już pompę bo ja już mam pompę przy rozdzielaczu czy to nie jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym tece pisaliśmy  30-31 05, że się nie nadaje, jak go "wypatroszysz" to wtedy masz 1 obieg napędzany pompą z kotła i tu pytanie czy pompa z kotła wydoli?\

Grzejniki w łazience i  garażu też możesz wprost puścić z podłogówki, ale będą bardzo słabo grzały i w łazienkach może być za zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,jestem na etapie wyboru kotła do tego mojego nieszczęsnego rozdzielacza Tece,mam do wyboru junkers capture smart 14 kw ,lub Beretta EXCLUSIVE GREEN E 25 tylko że ten jest  z zaworem trójdrogowym czy taki kocioł może być zastosowany to rodzielacza Tece?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,potrzebuje pomocy termin zakupu kotła się zbliza znalazłem kocioł Viessmann Vitodens 200W  posiada on   dwa regulatory  Vitotronic 100, typ HC1B, do eksploatacji stałotemperaturowej oraz Vitotronic 200, typ HO2B, do eksploatacji pogodowej jeśli nie będę mógł sterować temp.pogodowo czy lepiej wybrać sterowanie stałotemperaturowe czy to ma jakieś znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2018 o 13:39, Grzesiekz182 napisał:

Witam,hydraulik proponuje kocioł Buderusa lub Junkersa  24kw lub 25kw

Nie  daj  sie  wpakowac  w  taki piec.

Ja mam 175m2  podogi  a  ogrzewanej  150m2  podlogowki i mam piec  SaunierDuval Thelia 18KW  i pracuje  idealnie. Wlancza  sie  co jakis  czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.