Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Kotła, A Dofinansowanie - Wasze Doświadczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka zmian w programie "czyste powietrze". Dodam, że od 2019r., minimalne wynagrodzenie netto wynosi 1634zł

 

zalacznik_o_zmianach_w_programie_priorytetowym_czyste_powietrze.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam dostał ktoś już może dotacje z programu czyste powietrze, ja wniosek złożyłem 18 listopada i do tej pory żadnego odzewu...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja składałem wniosek 10 listopada w pod koniec marca podpisywałem umowę. 25 kwietnia złożyłem  resztę dokumentów. Dzwonili do mnie w ubiegłym tygodniu bo coś na fakturze im się nie podobał. Ogólnie to kupa papierów i czepiają się o byle co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Visitor1230

W poprzednim roku otrzymalem dofinansowanie. okolo 25% ceny samego kotla z powiatu. Musialem przedstawic rachunki i zdjecia z wykonanej wymiany itd. A po roku co?

Dzwoni wczoraj jedna Pani. Chcieliby przeprowadzic wizje lokalna. Czy kociol jest. Czy pracuje itd. Mieliscie juz z czyms takim do czynienia? Jak dobrze, ze nie sprzedalem Biawara hi hi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dostał ktoś z Was dofinansowanie na MPM-a DS lub chociaż jakiś zwrot za modernizacje instalacji CO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno są zwroty z Pit, na termodernizacje, zakup kotła itp. ktos cos wie wiecej na ten temat ? Wiadomo ze programy rzadowe zwroca wiecej, ale po co ktos ma mi kontrolowac kotlownie w kazdym momencie... nie nie pale smieci, lakierowanych desek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.