Skocz do zawartości
  • Witaj na naszym forum o ogrzewaniu!

Na forum znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań związanych z ogrzewaniem. Zachęcamy do rejestracji po której: będziesz miał(a) możliwość pisania postów, zobaczysz wszystkie zdjęcia i schematy, staniesz się częścią naszego forum :) Zapraszamy...

alvaro99

Wymiana Kotła, A Dofinansowanie - Wasze Doświadczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze musiałem dostarczyć fakturę ze złomu, że stary kocioł został zezłomowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponad dziesięć lat temu też starałem się o dotacje i przebiegało to zupełnie bezproblemowo. Jedynie trzeba było się w wyznaczonym terminie zgłosić do operatora wyznaczonego przez miasto który tym się zajmował, zakładu energetyki cieplnej. Było wyznaczonych kilkanaście firm, producentów kotłów które brały w tym udział i które prezentowały swoje kotły na hali tego operatora. Po wybraniu producenta i typu kotła kontaktowało się z instalatorem, instalującym tego typu kotły, na wizytę umawiał się kominiarz dokonujący przeglądu instalacji kominowej ( przy okazji pokazał mi kilka rzeczy które były wadliwe a na które nie zwraca się uwagi jak przejmuje się starszy dom i "od zawsze tak było"). Dostawa kotła i montaż w wyznaczonym terminie czyli kwiecien 2008. Po dziś dzień kocioł służy i jestem z niego zadowolony.

Kocioł z podajnikiem kupiłem i zamontowałem za niecałe 4 tys. zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi