Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dyskusja O Opale (Wydzielone Z "sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady")


MarekDabrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Staram się testować bo tak naprawdę to jest straszny syf w marketach

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Robisz te testy odpłatnie w jakimś laboratorium, są to jakieś wiarygodne wyniki, że tak generalizujesz ocenę marketowego opału?

 

Jak dla mnie właśnie w markecie znajdę coś takiego jak ISO ...

Jest to tzw standard i powtarzalność produkcji, czego u małych prywatnych dostawców raczej nie znajdziesz.

Prędzej kamienie wymieszane z węglem u nich kupisz.

Swoją ocenę dam Bartex-Silver.

Od roku niezmienny opał. Drugi sezon i wiem ze nic a nic nie muszę kręcić by się spalaż prawidłowo.

Jedynie zmiany w CO mogą u mnie wpływać na ustawienia w sterowniku.

Jakieś mityczne opowieści o złych marketach kolego ciągniesz. Wystarczy kupić dobry węgiel od dobrego sprzedawcy i nie ważne kto go sprzedaje wówczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale kupując ten sam opał od jednego dostawcy A w jednym jest taki węgiel A w drugim taki węgiel to coś jest nie tak. Dla mnie test jest wiarygodny widzę ile mi jednego pali A ile drugiego pali w tych samych warunkach.

Ja nie sprawdzam powtarzalności chyba że w 3 workach jest to samo A w 4 już coś innego to widać na pierwszy rzut oka.

Dla mnie test ma na celu pokazać ile idzie jednego A ile drugiego w przeliczeniu na cenę.

Dużo osób szuka węgla i nie wie co i jak się spala i dla takich osób to jest nie jest to skierowane do osób które mają coś sprawdzonego jak Ty tylko szukają opalu bo coś im się nie sprawdza.

Ps. Nie jest to temat o tym co ja robię i co będę robił tylko O SKZP-02

Jeśli ktoś ma pytania zapraszam na PW

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli certufikuja się ISO to powinni podać konkretną kaloryczność . Dla mnie wegiel 26 MJ a 28 MJ TO ogromna różnica.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Po czym te różnice rozpoNnajesz?

W jakimś laboratorium to badanie?

Bo sorry panie kamilu ale takie porównania jak dla mnie to są funta krakow warte.

Warunków powtarzalnych Pan nie masz i są to tylko hipoteczne rozważania palacza, czyli które święta ważniejsze, wielkiej nocy czy Boże Narodzenie.

2 sezony na Silverze i spalanie porównywalne, ile Pan spalił tego węgla by podworzec jego wiarygodność?

Markety sobie nie pozwolą na chałęt, bo źle mówić będą o markecie a nie o firmie Bartex...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.