Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiertarko Wkrętarka Do 2 Stów


Gość berthold61

Rekomendowane odpowiedzi

Gość berthold61

Mam już tego parksida i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony , nie ma opcji aby go za cały dzień kręcenia płyt G/K rozładować , kręci jjak szalony ładuje się niecałą godzinę , jest dobrze jak za 160zł z gwarancją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A moja oryginalna makita skonczyla sie po trzech latach. Plastikowe trybiki biegu I zmieszaly sie ze smarem. Pozostaje wymienic cala przekladnie. Szczotki tez nie rewelacja. Baterie trzymaja juz kiepsko. I tym sposobem zajade ja do konca i kupie cos innego ...

Ps. Uzytkowana intensywnie jak na warunki domowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Visitor1230

Z reguly jest tak, ze zeby kupowac tanie rzeczy trzeba miec duzo hajsu. W 96 roku kupilem wkretarke Metabo 9,6 V z dwoma bateriami. Przez trzy, cztery lata byla uzywana dosc intensywnie. Potem juz mniej. Prawie wszystkie zimy przelezala w garazu. Nie dbalem czy aku sa naladowane czy nie. Dwa lata temu jedna z baterii nie dala juz sia naladowac. Tylko sie grzala. Druga przy dluzszym uzytkowaniu nie starczala. No i byla juz troche slaba.  Kupilem oczywiscie nastepna Metabo. Ciekawe ile pozyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

A ja mam takie zdanie że do firmy to mus porządny sprzęt ale do domowych zastosować coś ot i wrazie czego kupuję nową bo tak czy siak bateria pada w każdej po 2 max  3 latach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ciebie pocieszyć,bo u mnie bateria w tej wkrętarce tylko inny typ,tez z Lidla trzyma już 5 lat i chodzi jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam wtretarke  parkside 20v z Lidla - jak za ok 250zł jak dobrze pamietam bardzo się opłacało.

+akumulator litowojonowy - jeszcze mi sie nie rozładował do zera nigdy a czasami pracowało sie po 2h - naprawde dużo wytrzymuje ta bateria - to nie to co stare wkretarki gdzie wkreciłes 30 wkretów i detka - tu można wkrecax 4x tyle i trzyma

+  jest dość wytrzymała - a nie oszczedzałem jej  i raz mi spadła ze stropu na schody betonowe - pionowo 2m w dół - myslałem ze kaplica a pekł tylko do połowy plastik w uchwycie który trzyma akumulator - klej kropelka i naprawione.

+ gwarancja jest 3 lata choc moja po 2 latach jest juz tak utyrana z zewnątrz ze nie miałbym serca ja reklamować

+ zawsze mozna dokupić za 100zł akumulator - wyśla z centrali z niemiec

 

Z lidla mam jeszcze wkretatkę udarową 20v też sie to super sprawuje przy lekkich robotach przy aucie - bardzo uszczedza czas i nerwy - np  solidny udar ok 100nm powoduje ze można bezzandego problemu odkrecać zwykłym nasadką na srubokret krzyżak - wkrety czy jakieś małe sruby skręcone na kleju do gwintów. Niestety udar nie nadaje się do wkrecania bitów itp bo to ma za duże kopyto i nie da sie łatwo regulować siły udaru. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.