Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostawcy Ekogroszku (Sklepy Internetowe) - Lista I Opinie- Kontakt, Zgodność Z Opisem, Dostawa


shogunzlasa

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.06.2018 o 13:39, Oldek napisał:

 Groch poleży ze 3 dni na betonie i sprawdzę ile wody wyparuje, teraz towar trzyma wagę idealnie.

 

 

Groch poleżakował 24h w słoneczne dni na wygrzanym betonie i po przeważeniu wyszło jak poniżej.
Iskra Wesoła 19,4 kg, ubyło 0,6 kg. z 20 kg. to daje 3%. 150 worków * 0,6 kg. = 90 l. kupionej wody.
Retopal z PGG 23,5 kg. ubyło 1,5 kg. z 25 kg. to daje 6%. 105 worków * 1,5 kg.  160 l. kupionej wody.
Wychodzi że kupiłem sobie  250 litrów wody za  250 zł. Worki były z wierzchu palety, pewnie najsuchsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie woda po 2zł/m3, ale... nie jest pakowana.

A tak serio to po kiego grzyba te uchwały paliwowe jak zamiast węgla dalej można wode sprzedawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2018 o 08:29, superenduro napisał:

Zależy mi na jak najdłuższej pracy kotła bez mojej ingerencji. Dlatego Varmo odpada. Kurcze, kusi mnie ten Skarbek za 985 ale macie racje z tą ostrożnością wiec czekam na jakies inne opcje z dostawą do Rabki Zdrój.

Jeśli Skarbek jest z kopalni Bobrek to tu: http://www.wegiel24.info/0/SKLEP/1/PRODUKT/244/Pomaranczowy groch z kopalni Bobrek tylko pod inną nazwą, ale za to ze 200 zł taniej. A widzę że i próbkę 1 worka można sobie zażyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Ale albo mi się coś pokiciało  , zawsze myślałem że nazwa węgla pieklorz to Chwałowice , źle myślałem ? notabene to teraz będę testował Chwałowice ale tylko 2 worki , na Piaście 50kg grzało CWU 13 dni zobaczymy ile Chwałowice polecą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz jakoś blisko do składu i luzem. Ale napiszę że u mnie na lokalu workowany jest drożej niż w przykładowej Karenie. Dla przykładu  Wesoła lokal 967zł. (może to 7 zł. by człowiek ubłagał :) / e-sklep 940zł. , Piast 940zł. lokal. / 900zł. e-sklep. na pytanie dlaczego skład ma drożej niż e-sklep pada odp. a wiadomo co tam spakują do worków. Tak jakbym wiedział co lokalnie spakują do worków. Wybrałem workowany, bo lepiej układa się w kotłowni i nie muszę "wiaderkować" do podajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Ale dziwi mnie cena tego Piasta bo węgiel raczej marnej jakości a wybieranie zimą prawie codziennie wiadra popiołu to nieciekawe zwłaszcza jak ktoś ma mały podajnikowiec to tam praktycznie nie ma miejsca na popiół .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz się to bardzo dobry opał wydaje mi się że źle masz coś ustawione ja na tym palniku nie miałem tyle popiołu latem to raz w miesiącu wybierałem

Ale dziwi mnie cena tego Piasta bo węgiel raczej marnej jakości a wybieranie zimą prawie codziennie wiadra popiołu to nieciekawe zwłaszcza jak ktoś ma mały podajnikowiec to tam praktycznie nie ma miejsca na popiół .


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Fakt że to moje początki z podajnikowcem ale to też przerabiałem z zasypowcem kop Ziemowit to praktycznie ten sam węgiel , ale dwa tygodnie paliłem Piastem i po 1 tygodniu wybierałem 1 pełne wiadro popiołu , razem spaliłem 50kg ekogroszku i dwa pełne wiadra popiołu , teraz jadę na Chwałowicach i jutro będzie tydzień a w popielniku nie więc ej jak jedna szufelko popiołu a w dodatku jest mocniejszy a cena praktycznie ta sama , dodam że u mnie w tym maluchu nie ma za bardzo miejsca na popiół więc zimą pewnie i tak trzeba będzie dwa razy na tydzień wybierać , muszę jeszcze skosztować pellet węglowy varmo ileż to z niego jest popiołu bo w moim wypadku mało popielaty ekogroch to mus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ZO

W dniu ‎2018‎-‎06‎-‎15 o 10:11, superenduro napisał:

http://www.wegiel24.info/335/Opal-workowany

kupował ktoś coś tutaj? jakie opinie?
 

Myślę nad Pieklorzem albo Bobrkiem workowanym

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

Sklep fajny .Szkoda ze 500zl przesylka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wyrobione zdanie o greenpal-u po 2 miesiącach palenia na cwu. Teraz czekam na dostawę od thmh niby pieklorz zobaczymy 950 za tonę z dostawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, panczo88 napisał:

Mam już wyrobione zdanie o greenpal-u po 2 miesiącach palenia na cwu. 

Tzn. jakie dobre czy złe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super cena 600zł obniżony lekko nadmuch i nic więcej nie potrzeba.Zamówiłem jeszcze 3 tony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zdradzisz mi tajemnice jak zamawiasz,bo ja od tygodnia próbuje i nic.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loguję się o 6;55 potem odświeżam stronę co 1sek.o7;00 wchodzi miał i jest .Trzeba być naprawdę szybkim:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację,odświeżasz stronę z miałem, a wystawiają tylko raz czy więcej,bo licznik pokazuje inny stan rano i inny później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem jak to działa. Zrobiłem dokładnie tak jak napisał @panczo88, o 7:00 wystawiono na sprzedaż 5 ton greenpal'a,

za może 5-7 sek, tyle czasu potrzebowałem na wypełnienie pierwszych okien formularza, towaru już nie było. Faktycznie trzeba być b. szybkim i zalogowanym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, segal21 napisał:

Dzięki za informację,odświeżasz stronę z miałem, a wystawiają tylko raz czy więcej,bo licznik pokazuje inny stan rano i inny później.

Wstawiają tylko rano o 7:00 i tylko 10 ton.Tak stronę tylko z miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, panczo88 napisał:

Loguję się o 6;55 potem odświeżam stronę co 1sek.o7;00 wchodzi miał i jest .Trzeba być naprawdę szybkim:))

Potwierdzam w ten sam sposób ja też kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,wszystko ładnie szło i po chwili pojawił się taki napis 3 nie znajduje się na liście dozwolonych wartości,o co chodzi,zamawiałem przy użyciu tableta,czy co zamówienie to trzeba się od nowa rejestrować,jak się loguje to moje konto jest,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Segal21, pewnie zamawiałeś 3  wory  greenpal ekomiału i podczas zamawiania już ktoś  Cię uprzedził i pokazał się taki komunikat! Sprzedają tylko 10 szt. big bagów, pomyśl ile chętnych jest w Polsce na te 10 sztuk....5 , 100 a może 10000 osób. Kupują nie tylko Ci co są tu na tym forum. Mój kolega zakupił ostatni 5 szt big bagów, a więc trudność na pewno jest,żeby się idealnie wstrzelić, ale jest to możliwe, cierpliwość jeszcze raz cierpliwość i próbować w następny dzień!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pocieszenie,tez tak przy kawie myślałem że ktoś mnie wyprzedził,raz już miałem taki komunikat ale myślałem że to błąd w tablecie,teraz będę próbować mniej,czy przez dni wolne tez wystawiają?,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.